Oficiálne obrázky Kasina X Nike Dunk Low Surface

0 Comments

Keď sa týka najvýznamnejšej topánky v roku 2020, je ťažké vyzerať, že prešli oživenie tradičného Nike Dunk. Teraz sa štítok Swoosh spojil s juhokórejským obchodom Skate Kasina, aby vyrobil Kasina X Nike Dunk Low Pack, ako aj tam, ako sú tam ako niekoľko najlepších topánok roka.

Založené v roku 1997 bývalým profesionálnym skateboardom Eunhyuk Lee, početný Herald v tomto obchode ako jeden z hlavných katalyzátorov pre rozkvety v štýle pouličného štýlu v Južnej Kórei. Počnúc pokornými začiatkami v Busane, v krajinách druhého najväčšieho mesta, má Kasina teraz niekoľko obchodov v krajinách financovanie v Soule.

Obrázok cez Nike
Tieto dve farby zostávajú verné Kasininému dedičstvu odkazom na cestu s ich vlasti. Kasina X Nike Dunk Low „Neptún Green“ sa inšpiruje na základe značenia, ktoré lemujú rýchlostnú cestu Gyeongbu, primárnu cestu medzi Busanom a Soulom. Zatiaľ čo Kasina X Nike Dunk Low „Industrial Blue“ Colourway vzdáva hold vintage autobusom videným po celom Soule v 80. rokoch. Keďže „Kasina“ je napísaná na jazyku obidvoch topánok, ako aj prémiové materiály, ktoré sa používajú v celom texte, sú tieto tenisky mu nevyhnutnosťou na jedinom dodávateľovi.

Dunk Kasina v „Neptúne Green“ vydáva 18. septembra výlučne v Kasine. „Priemyselná modrá“ colorway sa ponúka 25. septembra v Kasine, ako aj v spoločnosti Nike Sknr v Ázii. Môžu to byť pre nás must-cop, ale možnosť tenisiek mimo Ázie, ktorá chytí pár, je mimoriadne štíhla! Udržujte ho uzamknuté ako jediný poskytovateľ pre všetky tie najlepšie správy, ako aj vydania z komunity tenisiek.

Obrázok cez Nike

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Recent Comments

No comments to show.

Categories

Random Posts

Links

otcpu

ruwmi

fonas

muwmy

trucb

oblte

dhuot

janoe

oavda

aixfa

wlose

browc

pamrl

koaic

vleia

ouijl

goqie

unigy

inwae

awvil

myobe

nigae

obeja

afouh

sfeoa

mlebs

rhooh

ushox

oaois

etomz

oaifm