Oficiálne obrázky Kasina X Nike Dunk Low Surface

0 Comments

Keď sa týka najvýznamnejšej topánky v roku 2020, je ťažké vyzerať, že prešli oživenie tradičného Nike Dunk. Teraz sa štítok Swoosh spojil s juhokórejským obchodom Skate Kasina, aby vyrobil Kasina X Nike Dunk Low Pack, ako aj tam, ako sú tam ako niekoľko najlepších topánok roka.

Založené v roku 1997 bývalým profesionálnym skateboardom Eunhyuk Lee, početný Herald v tomto obchode ako jeden z hlavných katalyzátorov pre rozkvety v štýle pouličného štýlu v Južnej Kórei. Počnúc pokornými začiatkami v Busane, v krajinách druhého najväčšieho mesta, má Kasina teraz niekoľko obchodov v krajinách financovanie v Soule.

Obrázok cez Nike
Tieto dve farby zostávajú verné Kasininému dedičstvu odkazom na cestu s ich vlasti. Kasina X Nike Dunk Low „Neptún Green“ sa inšpiruje na základe značenia, ktoré lemujú rýchlostnú cestu Gyeongbu, primárnu cestu medzi Busanom a Soulom. Zatiaľ čo Kasina X Nike Dunk Low „Industrial Blue“ Colourway vzdáva hold vintage autobusom videným po celom Soule v 80. rokoch. Keďže „Kasina“ je napísaná na jazyku obidvoch topánok, ako aj prémiové materiály, ktoré sa používajú v celom texte, sú tieto tenisky mu nevyhnutnosťou na jedinom dodávateľovi.

Dunk Kasina v „Neptúne Green“ vydáva 18. septembra výlučne v Kasine. „Priemyselná modrá“ colorway sa ponúka 25. septembra v Kasine, ako aj v spoločnosti Nike Sknr v Ázii. Môžu to byť pre nás must-cop, ale možnosť tenisiek mimo Ázie, ktorá chytí pár, je mimoriadne štíhla! Udržujte ho uzamknuté ako jediný poskytovateľ pre všetky tie najlepšie správy, ako aj vydania z komunity tenisiek.

Obrázok cez Nike

Leave a Reply

Your email address will not be published.