Dostupné skoré: Nové štýly jediného vymeneného Air Max 90/1

0 Comments

Dátum vydania je ešte potrebné poskytnúť pre Air Max 90/1 ‘Purple Basalt’, ktorý však nezastavil britský Stockist 7Liverpool zavedenia Veľkosti skoro.

Zverejnené dnes ráno cez @Thesolesupplier, veľkosti sa rýchlo vypredali pre tento teniska s výmenou. To je sotva prekvapujúce, poskytlo prémiové semišové zvršky, ako aj silné využívanie farieb! Našťastie to však nebol jediný nepredvídaný štýl na spustenie.

Zatiaľ čo toto stvárnenie Purple bolo jednoznačne výrazné s teniskami, Air Max 90/1 ‘Metallic Gold’ ‘určite nebude bez povšimnutia.

Vzhľad je čistý a pozoruhodný, keď je to správne množstvo zlata, ktoré obsahuje Swoosh, ako aj branding päty. Kožené zvršky fungujú na tomto páre, keď silueta Air Max 1 sa zvára k jedinému systému Air Max 90. Zdá sa však, že to nejako funguje bizarné.

Nenechajte si ujsť možnosť policajného dôstojníka týchto nových Air Max 90/1s skoro, zatiaľ čo zásoby trvajú. V opačnom prípade zostaňte prilepení na @Thesolesupplier, kde nájdete ďalšie správy, ako aj informujte o takýchto šokových vydaniach.

Leave a Reply

Your email address will not be published.