Veľkonočné vibrácie sa nachádzajú na Nike Dunk Low „Free 99 Black“

0 Comments

Po získaní veľmi krátkeho pohľadu na „zadarmo 99 biely“ začiatkom tohto týždňa, teraz kontrolujeme Nike Dunk Low „Free 99 Black“. A vyteká s veľkonočnými vibráciami. Najnovšie nezhodné majstrovské dielo, ktoré pochádza z značky Beaverton, tu je všetko, čo vieme doteraz!

Práca na čiernej koženej základni je „Free 99 Black“ celkom na rozdiel od všetkého, čo sme predtým videli. Vďaka viacfarebnej zmesi modrých, zelených, ružových a žltých akcentov to vedie k ultra jedinečnej estetike, ktorá určite otočí hlavy kamkoľvek. Zatiaľ čo zvyšok Dunk Low sa rozhodne pre peknú pastelovú paletu, Swoosh je hotový v odtieni „tmavej čokolády“ ako prikývnutie späť na Veľkonočnú inšpiráciu.

Obrázok cez Yankeekicks

Obrázok cez Yankeekicks
Posunutím svojho zamerania pod ním nájdete sviežu bielu medzipodošvu, ktorá je lemovaná slanou gumou guma, a keď ich v týchto záberoch nevidíte od @yankeekicks, topánka Nike je sprevádzaná párom vlastných vložiek, ktoré sú zdobené značkou „Free 99“ a dokončujú asymetrickú estetiku.

Pri príchode veľmi skoro sa uistite, že ste ho držali uzamknutého na jediného dodávateľa, kde nájdete ďalšie informácie o Nike Dunk Low „Free 99 Black“, ako sa vyvíja! Dajte nám vedieť, čo si myslíte o tejto bláznivej farbe, a keď ste tu, môžete sa tiež priblížiť k spoločnosti Nike SB Dunk Low „Club 58“ inšpirovaným Ford GT40!

Obrázok cez Yankeekicks

Obrázok cez Yankeekicks

Leave a Reply

Your email address will not be published.