Wood Wood Fall/Winter 2021 zahŕňa umenie triedy

0 Comments

s blížiacim sa jeseň/zima pred nami, čas, aby sme zlepšili naše šatníky z chladného počasia. Zdá sa však, že nie, že dánske drevené drevo, ktoré sa narodilo, dostal poznámku, ako aj zase poskytli zbierku pokročilých kusov s čistými rezmi pripravenými na nás na jar.

Celá zbierka vidí množstvo tradičných siluiet zdobených čistými rezmi, ako aj podivné grafické vzory. Vzory Jacquard v retro štýle ponúkajú živé zvraty v zbierke, ako aj sú doplnené estetikou športového oblečenia bez stavu. Športové svetlo v kolekcii používa okrem loga a kapuckých kapucní kolegiálnu variabilnú bundu oblečenú v červenej, čiernej aj bielej farbe.

Obrázok pomocou dreva dreva
Všade v ponuke vidíme, že v priebehu celého obdobia je zvýšená funkcia témy Slnka. Téma končí cez prípravnú hlbokou modrou mikicou vestou spolu s rodovo neutrálnym svetrom, ktorý je spárovaný s perlovými gombíkmi.

Celá zbierka je oblečená v rôznych odtieňoch jesenných a zimných odtieňov vrátane odtieňov vínových purpurov, hlbokého námorníctva a rôznych neutrálnych tónov. Tieto možnosti vytvárajú rôzne možnosti pripravené na to, aby sa zmestili aj tie eklektické šatníky.

Úplne prvé ponuky sa majú znížiť na internete, ako aj v obchode 29. júla. V ďalších správach sa SACAI X skratka pripojila k silám v januári 2022.

Obrázok pomocou dreva dreva

Leave a Reply

Your email address will not be published.