Neporazené povrchy X Nike Air Max 90 na obrázku „Opti Yellow“

0 Comments

cez Isser.whitey.james
Po tom, čo sa začiatkom tohto mesiaca pozrel na „Blue Fury“, ako aj na „Solar Red“, sa nikdy nevynoril, že sa nikdy neporazil neporazený neporazený X Nike Air Max 90, rovnako ako to by mohlo byť to najlepšie. Fotografie s láskavým dovolením Instagramu individuálne @Isser.whitey.james, „Opti Yellow“ je v súlade s presným presne rovnakým vzorecmi ako ostatné dve farby, ale je to oveľa výraznejšie.

Am90, ktorý pracuje na tajnej zavraždenej základni, je vyrobený z panelov poklesnutej kože, ktoré prepožičiavajú mäkkému a pružnému vzhľadu aj pocitu. Gumberované aspekty fungujú pozdĺž očných a pätových odznakov, zatiaľ čo akcenty „Opti Yellow“ robia svoju metódu šnúrky, jazyka a pásu, ktorý obklopuje celú hornú časť.

Obrázok prostredníctvom Isser.whitey.james

Obrázok prostredníctvom Isser.whitey.james
Dole dole objavíte úplne zatemnenú strednú príbuznú vzduchovú medzeru pre pohodlie, ktoré je mimo grafov, ako aj zaokrúhlenie všetkého, ikonické päť štrajkových logov Unftd, ktorý je v súlade s oceľovým čipkou, ktorý vám to pripomína, že vám to pripomína Nie je žiadny typ starej topánky Nike.

V tomto okamihu sa o neporazenom X Nike Air Max 90 ” Opti Yellow ‘nič nerozumie. Ako už bolo povedané, chápeme pravdu, že biela verzia sa s touto verziou zníži, rovnako ako aj „zelená iskra“, ktorá sa musí ešte viac objaviť Vyvíja sa! Ktorú farbu sa cítiš najviac? Pochopte, čo máte na mysli!

Obrázok prostredníctvom Isser.whitey.james

Leave a Reply

Your email address will not be published.