Reebok Beatnik “Primaloft Pack” udrží vaše prsty na nohách

0 Comments

práve včas na chladnejšie mesiace v roku, Reebok odhalil úplne nový variant Beatnik, ktorý je vyrobený od nikoho iného ako primaloftovej látky. Silhouette Beatnik nedávno zažila značné oživenie v dôsledku rastúcej popularity v kultúre streetwear, hoci v japonskom streetwear bola vždy populárnou možnosťou obuvi.

Cozy sandále, ktoré predstavujú veľmi jednoduchý dizajn podobný mulici, sú optimálne pre dni, keď to chcete len ľahko vziať a toto nové balenie ich tiež robí zimou pripravenými. Tkanina Primaloft používa v priebehu rokov veľa štítkov, ako sú napríklad napríklad North Face a Najvyššia, a je známa svojimi tepelnými schopnosťami.

Obrázok cez Reebok

Obrázok cez Reebok
Tenisky sú pripravené na spustenie červenej, čiernej a bielej a všetky tri sa rozhodnú pre jemný dizajn, pričom branding sa udržiava na minime vo forme malej karty loga a klasickej značky Reebok na pracke. Sú pripevnené na nohy dvojbodovým systémom, ktorý sa pripája cez zadnú časť členku a hornú časť chodidla. Robustná medzipodošva dokončuje vzhľad a ponúka dostatok odpruženia, aby sa zabezpečilo, že ide o skutočne dokonalú pohodlnú topánku.

Ak už snívate o tom, že do týchto párov vkĺznete nohy, potom je dobrou správou, že Reebok Beatnik Primaloft Pack je nastavený na spustenie v vybraných maloobchodoch 20. októbra, takže ho nezabudnite udržať uzamknuté priamo tu na výhradnom dodávateľovi Pre všetky najnovšie správy a aktualizácie týkajúce sa tohto páru a mnoho ďalších. Medzitým sa pozrite na zvyšok našej stránky a pozrite sa na povesť Silver Gulet AM97!

Obrázok cez Reebok

Leave a Reply

Your email address will not be published.