Jumpman spája dve ikonické farby s Air Jordan 1 ‘Fearless’

0 Comments

na konci minulého roka, Jordan Brand sa spojil s Union LA, aby spojil niekoľko svojich najznámejších farbôt a produkoval topánku, ktorá rýchlo skončila Byť svätým grálom pre mnoho tenisiek. Teraz, Jumpman plánuje replikovať tento víťazný vzorec s úplne novým Air Jordan 1 „Fearless“, ako aj s čistým ohňom.

Aj keď to môže vyzerať ako akýkoľvek typ starého AJ1 z diaľky, po ďalšej kontrole objavíte niečo, čo je oveľa zvláštnejšie. Fotografie s láskavým dovolením spoločnosti Ln5Factory, „nebojácny“ berie blokovanie farieb na úplne novú úroveň, s legendárnymi akcentmi „UNC“, ktoré zasiahli členok, ako aj pätu, ako aj ikonické odtiene „Chicago“, ktoré sa objavujú na strede a Toebox.

Pozdĺž stielky nájdete slávnu basketbalovú sieň slávy slávy Michaela Jordana: „Limity, podobne ako strach, sú často iba ilúzia.“ Slovo „strach“; prešiel pre pozoruhodný účinok.

Air Jordan 1 ‘Fearless’, ktorý sa má objaviť na konci tohto roka, je, ruky nadol, jedna z najlepších jordánskych značiek, ktoré sa tento rok znížia. Pochopme, či sa s ním vyrovnáte s párom pre svoju zbierku, ako aj keď ste tu, nezabudnite sa pozrieť na celý rad tenisiek Nike!

Obrázky cez ln5Factory

Leave a Reply

Your email address will not be published.