Air Jordan 1 High ’85 “Georgetown” je teniska v tejto sezóne

0 Comments

, keď sme Air Jordan 1 High ’85 “Georgetown” prvýkrát unikli späť v júli minulého roka, boli sme nad rámec. Individuálny remake legendárnej vzorky „Georgetown Hoyas“, ktorá sa vynorila v roku 1985, trvalo len asi štyridsať rokov, kým sa kultová farba oficiálne spustila. Vďaka bezprostrednému prepusteniu sa teraz pozrieme na to, aby sme sa pozreli na veľmi vyhľadávanú AJ1!

Tento Air Jordan 1, ktorý vezme svoje meno a paletu z Georgetownskej univerzity, je sfarbený na čistú dokonalosť. Panely „College Navy“, panely „College Navy“, sa ovinú okolo päty, toeboxu a šnurovacieho systému, zatiaľ čo čisté krémové akcenty zdobia šnúrky a jazyk pre vintage atmosféru. Tento AJ1 zabalený do ničoho iného ako najviac prémií koží.

Obrázok cez Chriscolgan
Int’l Diship

Pozrieť viac

Obrázok cez Chriscolgan
Int’l Diship

Pozrieť viac

Swoosh strieľa cez bočné a stredné bočné panely a pod nohami nájdete sviežu bielkovú strednú medzeru Nike Air. Aby ste to všetko zaokrúhlili, podpisový okrídlený basketbalový znak je vyrazený na členkových klapkách, čím sa dokončuje skutočne ikonický dizajn.

Hovorí sa, že Nike Air Jordan 1 HI 1985 „College Navy“ sa začne budúci mesiac vo februári, takže ho nezabudnite udržiavať uzamknuté na jedinom dodávateľovi, kde nájdete ďalšie informácie, ako sa vyvíja! Dajte nám vedieť, či pôjdete na tento pár av súvisiacich správach, Air Jordan 1 High „Yellow Toe“ bude jednou z tohtoročných najhorúcejších kvapiek!

Obrázok cez Chriscolgan
Int’l Diship

Pozrieť viac

Obrázok cez Chriscolgan
Int’l Diship

Pozrieť viac

Leave a Reply

Your email address will not be published.