Najprv sa pozrite na Atmos X Adidas Originals NMD R1

0 Comments

Bez ohľadu na to, čo hovoríte, vlak NMD Hype sa v dohľadnej dobe nezastaví. Asi po troch rokoch uvoľnenia rôznych variácií kultového kočovníka je možné povedať, že NMD R1 zostáva vo veľkom najobľúbenejšom štýle Adidasu, takže keď z modrej spolupráce vyjde nová spolupráca, tenisky venujú veľkú pozornosť.

Spoločnosť Atmos X Adidas Originals NMD R1 sa spojí s japonskými Atmos, má zvršok čiernej sieťoviny, pričom po bočných a stredných strán prechádza kontrastná tri pruhovanie. 3M šnúrky sa uistite, že ste videní v tme, a medzipodošva z celej dĺžky sedí dole dole, kde nájdete ďalšie pohodlie a plynulejší krok. Zaokrúhliť to všetko prehnané „adidas. Značka s 3 pruhmi“; Branding zdobí škatuľu na špičke.

Podľa našich zdrojov sa má Atmos X Adidas Originals NMD R1 vydať cez víkend 17. novembra. Hádame, že je to exkluzívny pre japonský trh, ale nezabudnite ho v prípade, že sa to zmení, udržiavajte na jedinom dodávateľovi! Dajte nám vedieť, čo si myslíte o tomto kolaboratívnom priemysle v sekcii komentárov nižšie! V súvisiacich správach Atmos oživuje zbierku Nike Air Max Light 2 1994.

Ak uvažujete o zvládaní nejakého úplne nového Adidas Heat, nezabudnite si pozrieť najnovšie tu!

Leave a Reply

Your email address will not be published.