Všetko, čo potrebujete vedieť o zbierke Alexander Wang X Adidas SS19

0 Comments

, v septembri 2016, Alexander Wang X Adidas vytvoril históriu svojou prvou spoluprácou. Partnerstvo, ktoré bolo predstavené v New Yorku, zmenilo hru, ako sme ju vedeli. Teraz, o tri roky neskôr, Power Duo naďalej vytvára vlny s poslednou kolekciou jarného leta 2019 a tu je všetko, čo o tom potrebujete vedieť!

Celá zbierka, ktorá vzdáva poctu 80. rokoch, je celá zbierka určená pre klubové a telocvičňové prostredie. Kombinácia inovácií troch pruhov s nezameniteľnou módnou estetickou estetikou amerického dizajnéra sa nachádza sortiment z cyklistických šortiek, orezaných odpalísk, telesných legíny, legín, telocvične a bundy, ktoré maľovali čistými čiernymi a bielymi paletami.

Vďaka tomu Wang implementoval aj športové svorky s množstvom 80. rokov inšpirovanej grafikou. „Wangbody“;, „pro-flex“;, „Pro Form Advanced Cvičet“; Motívy dávajú monochromatickým kusom pop žiarenia nostalgie.

Rovnako ako sezóny pred ňou, aj kolekcia Alexander Wang X Adidas SS19 má tiež veľa možností obuvi vysokej tepla, pričom vynikajúca teniska je beh Wangbody. Pri príchode do dvoch ultra čistých paliet má zvršok retro kože a medzipodošvu, ktorá sa odoberá priamo z maratónu TR – siluety, ktorá debutovala v roku 1979.

Kamkoľvek, ikonický futbal Bball a Bball futbal, sa vráti, bývalý maľovaný v letnom odtiene „Clear Pink“, zatiaľ čo druhý je ponorený do schémy „Chalk Pearl“, ktorá je ideálna pre futbalové ihrisko aj pre dráhu. Všetky štyri modely sedia na vrchole stredných pôd s podporou podpory pre úžasné pohodlie pri každom kroku.

Zbierka Alexander Wang X Adidas SS19 je nastavená na zasiahnutie adidas a vyberie obchodníkov 20. apríla. Dajte nám vedieť, ktoré kusy sa zvládnete, a keď ste tu, pozrite sa na celú radu tenisiek Adidas!

Leave a Reply

Your email address will not be published.