Atletika a estetika sa zjednocuje pre kolekciu Missoni X Adidas

0 Comments

Adidas klepal luxusný taliansky módny dom Missoni pre špeciálnu edíciu, ktorá bezchybne spája atletiku a estetiku. Zahŕňa celý rad ultra výnosov, ako aj bežecké oblečenie, je to pravdepodobne jedna z najhorúcejších spolupráci v roku 2019, a tu je to, čo potrebujete vedieť!

Spoločnosť Missoni bola založená takmer pred sedemdesiatimi rokmi v roku 1953, je známa svojím živým využívaním pleteného oblečenia, nekonvenčným vzorcom a inovatívnym technikám umierania. „Missoni je jazyk, ktorý sa v rámci svojho 66-ročného príbehu uplatňoval na mnoho produktov.“; Vysvetľuje Angela Missoni, kreatívnu riaditeľku Missoni. “Radi pracujeme v partnerstve a rozširujeme, experimentujeme, pripojili sa k zdrojom a zručnostiam Ak sa chcete dostať k inovatívnym špeciálnym výsledkom, ako sa deje teraz s adidas. “

V tejto kolekcii odtlačok založený na Varese dal slávnemu ultra vylepšeniu Clima a vesmírne vyrovnanie. Každý model, ktorý sa skladá zo šiestich rôznych farieb, je vyrobený z Primeknit a hrajú sa so slávnym vzorom podobným plameňom Missoni, ktorý ho predstavuje všade alebo ako farebný zásah na šnurovaciu klietku.

Okrem toho sa tenisky dopĺňajú pokročilou kapsulou odevov, ktorá obsahuje tričko Primeknit s krátkym rukávom, bunda odolná voči poveternostným vplyvom a pletený maratón 10. Budú k dispozícii pre mužov aj ženy a budú sa používať vo viacfarebných a monochromatických možnostiach.

Zbierka Missoni X Adidas Spring Summer 2019 bude k dispozícii na zakúpenie v internetovom obchode Missoni a v obchode 24. apríla, pričom 25. apríla prichádza do Adidas širšie vydanie. Dajte nám vedieť, čo budete chytiť, a keď ste tu, pozrite sa na celý rad tenisiek Adidas!

Leave a Reply

Your email address will not be published.