Air Jordan 1 High Zoom “Rage Green” klesá budúci mesiac

0 Comments

po takmer troch mesiacoch čakania, horúco očakávaný Air Jordan 1 High Zoom “Rage Green” má konečne dátum vydania … rovnako ako aj to je Oveľa skôr, ako sme si predtým mysleli! Pokračovanie na „Racer Blue“, ktorá pristála v decembri, pokračovanie určite urobí ekologickými kovárkami so závisťou.

Obrázok cez repgod888

Obrázok cez repgod888
Motivácia z Nike SB Dunk High „Brut“ od roku 2007 sa „Rage Green“ môže pochváliť ekologickým chlpatým semišovým zvrškom s prémiovými čiernymi koženými prekrytiami, ktoré sa vyskytujú v celom texte. „Zoom“ označuje milosť jazyka, ako aj laterálny členok, ako aj dole dole, letecká medzipodošva je lemovaná ľadovou priesvitnou podrážkou pre ešte fascinujúcejšiu estetiku.

O tomto AJ1 samozrejme nemôžeme hovoriť bez toho, aby sme diskutovali o Iridescent Nike Swoosh, ktorý kĺzal pozdĺž laterálnych a stredných bočných panelov. Zhasnutie v rôznych odtieňoch v závislosti od toho, ako presne, ako aj od toho, kde sa na to pozriete, je to topánka, ktorá určite otočí hlavy, či ste na súde alebo mimo súdu.

Očakáva sa, že sa predstaví 20. júna na Nike, ako aj na výber maloobchodníkov. Keď ste tu, hovorí sa, že Air Jordan 1 „Natural Grey“ z roku 1985 sa znovu vydáva!

Obrázok cez repgod888

Obrázok cez repgod888

Leave a Reply

Your email address will not be published.