Supreme X Nike SB Dunk Low “Stars” klesá oveľa skôr, ako sa očakávalo

0 Comments

, keď sa v októbri objavili zvesti o najvyššom X Nike SB Dunk Low “Stars”, boli sme v čistej nedôvere. Inšpirujúc spoluprácu s vysokými „hviezdami“ od roku 2003, šumivý duchovný nástupca klesá oveľa skôr, ako sme predtým očakávali, a tu je všetko, čo vieme doteraz!

Najnovší pohľad na Skateboarding Silhouette je nastavený na spadnutie do štyroch odlišných farieb vrátane „Black“, „Hyper Blue“, „Mean Green“ a „Barkroot Brown“, najnovšiemu záberu značky New York Streetwear Brand na skateboardingovej siluete. Vytvorené z kože, syntetických detailov Croc zdobí členky a panely Toebox, ako aj Nike Swoosh, ktorý strieľa cez bočné a stredné bočné panely.

Obrázok cez Nike

Obrázok cez Nike

Obrázok cez Nike

Obrázok cez Nike
Blikajúce kovové zlaté hviezdy nájdete aj ako odkaz na OG z roku ’03 a samozrejme nemôžete hovoriť o tejto kolekcii Supreme X Nike bez toho, aby ste spomenuli špeciálne Deubré a šnúrky, ktoré sú vytlačené s sloganom odtlačkov: World Slávny.

Teraz pre všetky dôležité informácie o vydaní. Ak cítite najvyššiu X Nike SB Dunk Low „Stars“, musíte počúvať, pretože 4. marca budúceho týždňa padnú výlučne na najvyššiu. Dajte nám vedieť, ktorá farba sa cítite najviac a v súvisiacich správach sa bunda Nike SB Dunk z roku 2003 vracia!

Obrázok cez Nike

Obrázok cez Nike

Obrázok cez Nike

Obrázok cez Nike

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Recent Comments

No comments to show.

Categories

Random Posts

Links

otcpu

ruwmi

fonas

muwmy

trucb

oblte

dhuot

janoe

oavda

aixfa

wlose

browc

pamrl

koaic

vleia

ouijl

goqie

unigy

inwae

awvil

myobe

nigae

obeja

afouh

sfeoa

mlebs

rhooh

ushox

oaois

etomz

oaifm