Supreme X Nike SB Dunk Low “Stars” klesá oveľa skôr, ako sa očakávalo

0 Comments

, keď sa v októbri objavili zvesti o najvyššom X Nike SB Dunk Low “Stars”, boli sme v čistej nedôvere. Inšpirujúc spoluprácu s vysokými „hviezdami“ od roku 2003, šumivý duchovný nástupca klesá oveľa skôr, ako sme predtým očakávali, a tu je všetko, čo vieme doteraz!

Najnovší pohľad na Skateboarding Silhouette je nastavený na spadnutie do štyroch odlišných farieb vrátane „Black“, „Hyper Blue“, „Mean Green“ a „Barkroot Brown“, najnovšiemu záberu značky New York Streetwear Brand na skateboardingovej siluete. Vytvorené z kože, syntetických detailov Croc zdobí členky a panely Toebox, ako aj Nike Swoosh, ktorý strieľa cez bočné a stredné bočné panely.

Obrázok cez Nike

Obrázok cez Nike

Obrázok cez Nike

Obrázok cez Nike
Blikajúce kovové zlaté hviezdy nájdete aj ako odkaz na OG z roku ’03 a samozrejme nemôžete hovoriť o tejto kolekcii Supreme X Nike bez toho, aby ste spomenuli špeciálne Deubré a šnúrky, ktoré sú vytlačené s sloganom odtlačkov: World Slávny.

Teraz pre všetky dôležité informácie o vydaní. Ak cítite najvyššiu X Nike SB Dunk Low „Stars“, musíte počúvať, pretože 4. marca budúceho týždňa padnú výlučne na najvyššiu. Dajte nám vedieť, ktorá farba sa cítite najviac a v súvisiacich správach sa bunda Nike SB Dunk z roku 2003 vracia!

Obrázok cez Nike

Obrázok cez Nike

Obrázok cez Nike

Obrázok cez Nike

Leave a Reply

Your email address will not be published.