Prvý pohľad na Denham X Nike Blazer Mid „Sail“

0 Comments

, ktorý sa dodáva s tromi baleniami začiatkom tohto mesiaca, sa zdá, že Jason Denham ešte nie je hotový svojím partnerstvom Swoosh, keď vezmeme náš prvý vôbec prvý Pozrite sa na nadchádzajúci Denham X Nike Blazer Mid “Sail”! Zvládanie legendárnej siluety, štítok založený na Amsterdame, sa svoj podpisový sartoriálny dotyk na topánky, ako aj výsledky sú skutočne úchvatné.

S poklesnutým koženým zvrškom, ktorý je natretý v čistom bielom odtiene, boli vyrezané bočné a stredné Nike Swooshes, čím sa pod nimi odhalili prémiový džínsový podklad. Toto je podrobne opísané so silným červeným šitím, s prízvukmi extra rouge zostupujúcim aj na horné očné okuláre.

Obrázok prostredníctvom Nike

Obrázok prostredníctvom Nike
Tanová koža identifikuje Grace the Tongue, ako aj celkovú pätu s ručne lisovanou značkou, ako aj zaokrúhlenie sako Mid, interiér bol vyrobený so splatnou so zlatou fóliou na mieru, ktorá vyhrieva na vrchole červenej koženej plochy a dokončuje Čistý rezný estetický.

Dátum vydania sa ešte musí oficiálne overiť pre Denham X Nike Blazer v polovici „plachty“, môžeme však očakávať, že sa zníži niekedy pred koncom roka. Pochopte, čo veríte o štvrtom prírastku do požadovaného koláže, ako aj keď ste tu, môžete sa tiež prvýkrát pozrieť na Naomi Osaka X Comm Des Garçons X Nike Blazer Mid 77!

Obrázok prostredníctvom Nike

Obrázok prostredníctvom Nike

Leave a Reply

Your email address will not be published.