Zvýšte teplo s Yeezy QNTM “Flash Orange”

0 Comments

, keď leto prichádza za pár mesiacov, vyzerá to, že Kanye West už zväčšuje teplo s Yeezy QNTM “Flash Orange”! Na začiatku roka sa to stalo basketbalovou siluetou, hovorilo sa to a bolo prezývané „Flaora“. Teraz, vďaka týmto úplne novým záberom od Sneaker Insider @SNeakerrigger, už dostávame náš prvý vzhľad!

Aj keď to nie je príliš odlišné od iných farebných možností QNTM, „Flame Orange“ je stále celkom veľmi oheň sám. Luxe bronzové tóny, ktoré pracujú na čistej béžovej základni Primeknit, strieľajú cez bočné a stredné bočné panely, zatiaľ čo semišový panel v tvare písmena U zostupuje na toebox podobne ako séria 700, ktorú všetci poznáme a milujeme.

Obrázok cez Sneakerrigger
Kradne čierne pruhy možno nájsť aj pre estetiku podobnú tigrovi, a to je doplnené neoprénovým členkom, ktorý ponúka podporu a stabilitu na súde aj na ulici. Okolo päty nájdete matný pult, ktorý je ako ten, ktorý sa nachádza na „bárni“. Toto je naplnené technológiou 3M, takže odráža svetlo, aby ste sa mohli ohnúť, kedykoľvek budete chcieť.

Samozrejme, nemôžete hovoriť o tomto Yeezy bez toho, aby ste spomenuli medzipodošvu pod nohami. Pripomínajúc jednu, ktorá sa nachádza na 380, je táto jednotka s podporou adidas vyfarbená v čistom krémovom odtieni, čím sa dokončí dotyk na kultový dizajn.

Obrázok cez Sneakerrigger
Hovorí sa, že Adidas Yeezy Qntm “Flaora” sa vydá niekedy v máji. Uistite sa, že ste ho držali uzamknutého na jedinom dodávateľovi, aby ste získali svoju najlepšiu šancu na policajti, av súvisiacich správach sa Yeezy 450 „Cloud White“ konečne vydáva budúci týždeň!

Obrázok cez Sneakerrigger

Leave a Reply

Your email address will not be published.