Váš najlepší pohľad na nový Balance 990v6 “Navy”

0 Comments

Mnohé tvrdia, že 2022 bude úspešným rokom pre obrovskú novú rovnováhu v Bostone Sportswear – aj keď už bol 2021. Či tak alebo onak, počet vyhľadávacích tenisiek, ktoré sa objavili online, ukazuje, že hlavní zberatelia NB musia byť nadšení. Nový Balance 990V6 „Navy“ je určite jedným zo súborov, ktoré sú na našom zozname, ktoré musia mať, a my sa na to, aby sme sa tu najviac bližšie pozeralo!

Pre tých, ktorí nevedeli, je V6 šiestou splátkou siluety spoločnosti New Balance 990, ktorá zostala populárnym hráčom v teniskovej hre, pretože jej inaugurácia z roku 1982.

Obrázok cez číslo.ni3
Int’l Diship

Pozri Moret

V súčasnosti bol 990V6 bezplatný zakladateľ Teddy Santis Teddy Santis, ktorý je teraz kreatívnym riaditeľom spoločnosti New Balance Made in US Line. Po vysoko očakávanom „šedom“, ktorý stále nemá oficiálny dátum vydania, sa tento „Navy“ NB990V6 v stavebníctve nelíši – náradie pre sieťové a semišové náradie sprevádzané jedinou jednotkou FuelCell.

Čo si myslíte o novom zostatku 990v6 „Navy“? Uistite sa, že ste v najlepšom prípade zamknutí tu u jediného poskytovateľa, aby ste boli informovaní o všetkých najnovších poklesoch nových zostatkov. V súvisiacich správach New Balance 2002R „Protection Pack“ klesá oveľa viac farieb.

Obrázok cez číslo.ni3
Int’l Diship

Pozri Moret

Obrázok cez číslo.ni3
Int’l Diship

Pozri Moret

Leave a Reply

Your email address will not be published.