Pharrell Williams X Tiffany & Co. sa pripravil na zavedenie kolaboratívneho okuliarov

0 Comments

vzhľadom na veci, nebol to len Nigo, kto robil vlny na výstave dráhy Kenzo FW22 v Paríži. Spomedzi účasti kreatív, hudobníkov, ako aj hercov, sa Pharrell Williams zaoberal tým, že získal záujem o veľa z dôvodu svojich diamantových špecifikácií. Vzhľadom na to, že v tomto bode bol vystavený Pharrell Williams X Tiffany & Co., je pripravený spolupracovať.

Samotné špecifikácie sa zobrazujú s mandľovým rámom zdôrazňovaným čelným diamantovým okrajom. Šošovky navyše fungujú reflexným čiernym tónom, ktorý neponúka žiadny typ priesvitných vlastností.

Keď hovoril s WWD mimo udalosti, Pharrell povedal: „Vieš, Tiffany, ako som zasnúbený“, „je to prvá z mnohých vecí, ktoré budem robiť s Tiffany“, ako aj „je to o tom, ako vidieť veci inak. “ Za predpokladu, že v rámci týchto vyhlásení by sa dalo predvídať Pharrell, ako aj Tiffany & Co., môže byť v tom z dlhodobého hľadiska s touto kolaboratívnou zbierkou. Nebolo by to však prvýkrát, čo Pharrell ponoril ruku do šperkového sveta, pretože predtým v roku 2008 spolupracoval s Louisom Vuittonom na odrode.

Neexistuje žiadny oficiálny dátum, kedy sa očakáva, že uvidíme túto spoluprácu, takže ju udržujte v ideálnom práve tu pre všetky najnovšie. V pridružených správach Nigo debutuje v Kenzo FW22 s eklektickou škálou štýlov.

nepravdivý

Leave a Reply

Your email address will not be published.