Adidas ZX 4000 4D Získava overený dátum vydania

0 Comments

Je to iba adidas, čo, osem mesiacov na odhalenie dátumu vydania pre Adidas ZX 4000 4D! Práve keď ste verili, že to nebolo nič, avšak snom potrubia, stránka „čoskoro“ sa nakoniec zvýši. Prichádza po mesiacoch domnienky vzhľadom na to, že toto predbežné vydanie sa v novembri oneskorilo.

Mnohí naznačujú, že tieto nikdy sa nikdy neuvoľnia, ale našťastie to tak nie je.

Teraz, ktoré sú zabalené v spoločnosti Adidas UK, správy naznačujú, že už viac ako 1 000 kusov akcií bude žiť. Predtým, ako začnete panikáriť, sa však predpokladá, že toto číslo v podstate zvýši na spustenie. V skutočnosti nemusí byť ZX 4000 4D pre policajného dôstojníka taký ťažký, ako by ste si mysleli.

Proces, ktorý sa chápe ako „syntéza digitálneho svetla“, poskytuje špecifikáciu pohodlia umenia a úplne špeciálny vzhľad. Táto medzipodošva sa vyznačuje štruktúrou mriežky, ktorá je takmer vždy videná v tieni „Aero Green“. Táto najaktuálnejšia adidas 4D nie je výnimkou, ale vďaka predchádzajúcim vydaniam sa vďaka kultovému zvršku inšpirovaným.

Zdá sa, že to je najväčšie vydanie februára najväčšieho vydania Futurecraft. To je pravda, Adidas ZX 4000 4D predstavuje 9. februára prostredníctvom adidas.

Vyzerá to, že je to špeciálne, ale zostaňte naladení, pretože omnoho viac obchodníkov by sa mohlo čoskoro odhaliť! Medzitým sa pozrite oveľa viac na nohách ZX 4000.

Leave a Reply

Your email address will not be published.