Oficiálne obrázky spoločnosti Sacai X Nike Blazer Low „Iron Gray“ sú živé

0 Comments

Chitose Abe’s spolupráca so značkou Swoosh, sa stala veľmi žiadanou vzhľadom na to, že duo začalo svoj projekt spolu. Po nedávnom vydaní kazety Sacai X Nike Blazer Low „Magma Orange“ a „Classic Green“ sa práve odhaľuje nová iterácia nazvaná Sacai X Nike Blazer Low „Iron Gray“! Oficiálne obrázky sú teraz živé, takže čítame ďalej, keď sa bližšie pozrieme na súbor!

Niet pochýb o tom, že vášnivé tenisky sú z tohto vystúpenia neuveriteľne nadšené. Rovnako ako bývalé páry, aj tento Nike Blazer Low je postavený s pružnou kožou a semišovými prízvukmi, čo spolu prémiový dotyk retro basketbalovej siluete.

Obrázok prostredníctvom Nike
Int’l Diship

Pozrieť viac

Obrázok prostredníctvom Nike
Int’l Diship

Pozrieť viac

Táto spolupráca Sacai X Nike by samozrejme nebola úplná bez motívov podpisu Sacai: dekonštruované prvky v tóne „železná šedá“ a zdvojnásobené jazyky, šnúrky a profilové swooshes. To všetko zahŕňa vynikajúci zvršok z bielej kože a po celej dĺžke medzipodošvy pod nohami, ktoré dodávajú pohodlie a odpruženie, ktoré ľahko nenájdete od iných trénerov na trhu.

Ak sa snažíte pridať do svojej zbierky Sacai X Nike Blazer Low „Iron Gray“, veľmi odporúčame, aby ste ju udržali v ideálnom predaji v jedinom predajcovi, aby ste zostali v poznaní všetkých súčasných vydaní Nike. V súvisiacich správach spoločnosť Nike plánovala toto leto prepojiť s sivobielym, SACAI, tajným a zálohou!

Obrázok prostredníctvom Nike
Int’l Diship

Pozrieť viac

Obrázok prostredníctvom Nike
Int’l Diship

Pozrieť viac

Leave a Reply

Your email address will not be published.