Prvý pohľad na skratku X Nike Blazer Low “Black”

0 Comments

V marci sme oznámili, že Errolson Hugh pracoval na skratke X Nike Blazer Low. Zatiaľ čo makety boli trochu útržkovité, na topánke bola funkcia, vďaka ktorej sa vylepšila medzi ostatnými. Rýchlo vpred celkovo siedmimi mesiacmi, ako aj na konci nášho extrémne prvý pohľad na najaktuálnejšie partnerstvo Techwear King King so značkou Beaverton, ako aj to nesklame!

Keď videl na nohách samotného Hugha, počas výstavy Womens Runway Show Ss22 v Paríži hojdal sako nízko. Materiál, ktorý má zvršok s čiernym plátnom s vytlačeným na Swoosh na bočných aj stredných bočných paneloch, sa dá skutočne rozdeliť, aby sa pod ním odhalila svieža biela základňa. Maslový semiš tvorí šnurujúci systém, zatiaľ čo vystavený penový jazyk poskytuje topánke vintage atmosféru.

O tejto topánke samozrejme nemôžete hovoriť bez toho, aby ste diskutovali o tajomnej maškrte na päte. Nie sme si úplne istí, čo to naznačuje, avšak čokoľvek to skončí, nie je pochýb o jednej z najzvláštnejších vecí, aké kedy Nike zverejnila. Aby ste zaokrúhlili všetko, gumová medzipodošva je namaľovaná v nudnom ekologickom odtiene, čím dokončuje dizajn.

Podľa Sneaker Insider @py_rates je indikovaná skratka X Nike Blazer Low, ktorá sa niekedy na jeseň zníži, takže s najväčšou pravdepodobnosťou v októbri alebo novembri. Pochopme, čo veríte tomuto šialenému koláži, ako aj keď ste tu, môžete sa tiež pozrieť na hranicu bieleho X Nike Blazer Low „Black“!

Obrázok pomocou Errolsona Hugha
Int’l Diship

Pozrieť viac

Leave a Reply

Your email address will not be published.