NYC Parks ovplyvňujú Nike Air Force 1 “All for 1”

0 Comments

, zatiaľ čo obrovské jablko je chápané prevažne pre jeho rozsiahle panorámy mesta, ako aj veľké úseky vody, je to tiež známe pre svoje parky Spojil sa so značkou Beaverton pre Nike Air Force 1 “All For 1”!

Inšpirovaný rozhodujúcim športom a susedskými momentmi, ktoré preberajú umiestnenie v meste, je „všetko pre 1“ súčasťou dvanásťdielnej zbierky kapsúl. Zvonok je ponorený do „trojnásobnej čiernej“ farebnej schémy a je vyrobený z fit spolu a koženej budovy, zatiaľ čo farebné striekanie farieb zasiahli vzduchovú medzipodošvu. Štrajkujúce akcenty robia svoju metódu na jazykový odznak „NYC Parks“, zatiaľ čo tmavé šedozelené akcenty milujú čipkové špičky, ako aj logo „vzduch“ na päte.

Obrázok prostredníctvom Nike
Air Force 1 „Všetko pre 1“ je jednou z tých topánok, ktoré všetci potrebujú vo svojej zbierke, je len jednou z tých topánok, ktoré všetci potrebujú vo svojej zbierke. Je nastavený na budúcu klasiku, zníži sa 5. decembra v USA. Európske predstavenie sa ešte musí oficiálne potvrdiť, takže ak ich chcete, potom sa uistite, že ste ho držali uzamknutého na jediného dodávateľa, pretože vám necháme porozumieť hneď po príchode.

Obrázok prostredníctvom Nike

Leave a Reply

Your email address will not be published.