Zúčastnite sa nahliadnutí z Yeezy pleteného bežec „Stone Carbon“

0 Comments

, ktorý niekedy uvažoval, že v septembri bol predstavený Runner Yeezy Knit Runner iba jeden kolo. Teraz, keď dosiahneme päť mesiacov po debute Silhouette, vyzerá to, že ešte jeden by mohol byť na obzore v type Yeezy pleteného bežec „Stone Carbon“ – rovnako ako teraz sa pozerá na sklz!

Najprv unikol v novembri a „kamenný uhlík“ prešiel s niektorými mimoriadne jemnými prepracovaním. Všeobecne však penový bežec s materiálom zvršok, ktorý sa ovinie okolo celej topánky, tento Yeezy má plnú penovú základňu EVA, vďaka ktorej je jedným z najpohodlnejších párov, ktoré si môžete kúpiť. Spodné dve tretiny topánky sú namaľované v tmavom odtieni dreveného uhlia, zatiaľ čo horná časť je ponorená do jasne oranžovej farby. Predchádzajúce makety to ukázali ako silná žltá podobná „síra“, zdá sa však, že maloobchodný pár to mierne upraví.

Pod týmto všetkým je zhlukovaná podrážka pre pridanú trakciu pri každom kroku, ako aj okolo päty, objavíte veľkosť obuvi v nás veľkostiach. Normálne sa to vyrába so vzorkami skorých adidas, ale zdá sa, že sa priviedlo k práci v estetike inšpirovanej postupom, ktorá bola dnes populárna.

Očakáva sa, že sa niekedy vo februári zníži. Pochopme, čo veríte tomuto nadchádzajúcemu vydaniu, ako aj v pridružených správach, bežec Yeezy Fenner „Navy“ sa práve objavil z modrej!

Obrázok pomocou podrážok
Int’l Diship

Pozrieť viac

Leave a Reply

Your email address will not be published.