veľkosť? X Adidas preskúmajte úžasnú vonku pre tento exkluzívny Ozweego

0 Comments

po ich nedávnej spolupráci so Swooshom pre Nike Shox TL ‘Viotech’, British Merchant veľkosť? Teraz sa spojil s tromi pruhmi, aby prevzal siluetu Adidas Ozweego. Tento retro bežec, inšpirovaný Oregonským jazerom Oswego v okrese Clackamas, skúma úžasný vonku!

Oz Adiprene, maľovaný v neuveriteľne výraznej farebnej schéme, je ponorený do bohatej gaštanovej farby, ktorá je inšpirovaná západnými červenými cédrami, ktoré sú všade v jazere Oswego. Tan Overlays obsahuje dotyk kontrastu, zatiaľ čo ľadové modré akcenty sa objavujú aj na jazyku, potrubí a ponožkách, ktoré reprezentujú samotné jazero. Aby ste to všetko zaokrúhlili, stielka je vytlačená jaskynnými maľbami a kamennými dielmi, zatiaľ čo robustná adiprénová medzipodošva dole dole dodáva tenisky s pohodlím, ktoré je mimo stupnice.

Ak veľkosť? X Adidas Ozweego je trochu z vás, potom označte svoje kalendáre na 19. júla! Jedna z najzvokejších spolupráci v mesiaci, naozaj nechcete nechať ujsť! Dajte nám vedieť, či do letnej rotácie pridáte pár, a keď ste tu, nezabudnite sa pozrieť na celý rad tenisiek adidas!

Leave a Reply

Your email address will not be published.