Nový Balance 990V5 “Popsicle” sa oblieka v letnom oblečení

0 Comments

. Niet pochýb o tom, že nová rovnováha skončila v popredí kultúry tenisiek v súčasných časoch. Okrem tradičných leteckých síl Nike 1s, ako aj Air Jordan 1s, ktoré nikdy neprestanete pracovať na uliciach, prémiové vzory z bostonskej obuvnej značky, ako je Vintage New Balance 550, ako aj otec-jadro New Balance 990s 990s Teraz premýšľal o Shoedrobe Staples. Pokiaľ ide o ich nedávnu ponuku, značka vyradila normálnu kombináciu Greyscale svojej nestarnej novej Balance 990V5 a obliekala ju do živého oblečenia pripraveného na leto nazvané NOVÝ Balance 990V5 „Popsicle“.

Silueta New Balance 990V5 je najlepšou možnosťou obuvi, ak sa snažíte zmocniť sa prvej novej rovnováhy. Rovnako ako bez rizika uviesť, že výber tohto farebného stvárnenia, a nie bežnej „sivej“ farby, nie je vôbec zlým telefonátom, takže sa pozrite, keď vám povieme všetko o funkciách tohto páru!

Obraz pomocou jednoty
Int’l Diship

Pozrieť viac

Topánky si udržiavajú svoju špičkovú zmes pruhového semišového semišu, ako aj do dosiek cez zvršok-ktoré sa potom oddáva gradientu začínajúc oranžovým cez špičky, pomaly miznú na bielu a tiež dokončujú príjemnými pastelovými modrými tónmi cez dozadu. Letný vzhľad je celkom s trojtónovým stredozolovým systémom Encap, ktorý zaisťuje, že pohodlie je prítomný celý deň.

Nový Balance 990V5 „Panpa“ nie je pochýb o absolútnom nevyhnutnom období leto, takže ho uchovajte v ideálnom práve tu u jediného predajcu, aby ste zostali v porozumení všetkých súčasných vydaní New Balance. V pridružených správach Auralee X New Balance 550 Nakoniec dostane dátum vydania!

Obraz pomocou jednoty
Int’l Diship

Pozrieť viac

Obraz pomocou jednoty
Int’l Diship

Pozrieť viac

Leave a Reply

Your email address will not be published.