Supreme X Nike SB Dunk Low “Stars” klesá začiatkom budúceho roka!

0 Comments

Niet pochýb o tom, že Dunk Low je najhorúcejšia topánka v roku 2020, a teraz to vyzerá, že tento mega humbuk bude pokračovať budúci rok, keď sa prvýkrát pozrieme na Supreme X Nike SB Zbierka Dunk Low „Stars“! Prikývnutie na vysoko vytúžené najvyššie X Nike Dunk High „Stars“ z roku 2003, tu je všetko, čo doteraz vieme!

Informácie a obrázky s láskavým dovolením Sneaker Insiders @SoleHeatOnfeet a @ph_community, Dunk Low „Stars“ dorazí do štyroch farieb vrátane „Mean Green“, „Barkroot Brown“, „Hyper Blue“ a „Black“. Kvarteto s vysokým tepelným útekom sa uskutoční v faux Croc pokožke, zatiaľ čo posypanie hviezd bude milovať bočné a stredné bočné panely, rovnako ako OG z roku ’03.

Obrázok prostredníctvom ph_community

Obrázok prostredníctvom ph_community
Aj keď pôvodné farby pravdepodobne nedajú návrat, je to viac ako dosť na uspokojenie našich smädov. Je tiež potrebné poznamenať, že skoré fámy uviedli, že to nebude oficiálny koláž s najvyšším X Nike, ale vyzerá to, že to bude nakoniec!

V tejto chvíli v tomto okamihu nie je známe nič iné o kolekcii Supreme X Nike SB Dunk Low „Stars“, takže ju uistite, že ste ju držali uzamknutého na jedinom dodávateľovi, kde nájdete ďalšie správy, ako sa vyvíja! Keď už hovoríme o tom, vyzerá to, že v dielach by mohla byť najvyššia x Air Jordan 1 “Stars”!

Obrázok prostredníctvom ph_community

Obrázok prostredníctvom ph_community

Leave a Reply

Your email address will not be published.