Nové upútavky na obrázkoch Kanye West X Derrick zvýšili povrch „Yzy Rose“

0 Comments

, pretože Kanye West sa pripojil k rodine troch pruhov, videli sme početné chamtiteľné siluety z dua, najmä v sérii Zvýšenie. Aj keď nedávno boli fanúšikovia Yeezy oveľa viac spojení s jeho zbierkou domácich a ulice pripravených návrhov, ako sú napríklad snímky Yeezy, ako aj penová rnnr. Zatiaľ čo títo dvaja úplne prvý dostali nesúhlas zo susedstva na svojej inaugurácii, nedávne zabíjanie farieb ako neskoro dokazuje, že sú úspešné. Nemáme pochybnosti o tom, že úplne nový Kanye West X Derrick zvýšil „Yzy Rose“, známy ako „Dzy“, nie je výnimkou.

Prvýkrát škádlil pán West v auguste 2020, Sneakerheads bol určite ohromený jeho pochybným vzhľadom. Aj keď trochu manipuluje s známym tvarom penového bežec, objaví sa Yeezy Dzy s konfiguráciou rebrovanej klietky vyrobenej z pravdepodobne presne rovnakého udržateľného materiálu rias.

Obraz cez Alainaughtyou
Int’l Diship

Pozrieť viac

Zatiaľ čo dátum vydania je stále neznámy, manželka Derrick Rose Alaina sa vzala na Instagram, aby odhalila oveľa viac upútavky na partnerstvo medzi expertským basketbalovým hráčom, ako aj populárnou hudobnou superhviezdou.

Nemáme pochybnosti o tom, že Kanye West X Derrick zvýšil „Yzy Rose“, keď sa vydá na masy, rýchlo sa ponúkne Nedávne správy Yeezy. Pokiaľ ide o rovnakú tému, Yeezy zvýši 350 V2 “beluga rf”, nakoniec má dátum vydania.

Obrázok cez Kanye West
Int’l Diship

Pozrieť viac

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Recent Comments

No comments to show.

Categories

Random Posts

Links

otcpu

ruwmi

fonas

muwmy

trucb

oblte

dhuot

janoe

oavda

aixfa

wlose

browc

pamrl

koaic

vleia

ouijl

goqie

unigy

inwae

awvil

myobe

nigae

obeja

afouh

sfeoa

mlebs

rhooh

ushox

oaois

etomz

oaifm