Najlepšie zábery Instagramu Yeezy Boost 350 V2 „True Form“

0 Comments

, ktoré sú v súlade s vydaním horúco očakávaného Yeezy Boost 700 ‘Inertia’ minulý víkend, Adidas pokračuje v tomto pľuzgierovom humbuk s nadchádzajúcim Yeezy Boost 350 V2 ‘True True Forma ‘. Od roku 2016 sa pripravil na to, aby sa vydal šestnásty 350 V2 Colourway. Na úteku, ako je uvedenie na trh, sme zaokrúhlili najkvalitnejšie zábery Instagramu, aby ste slintali!

V rámci zbierky „Special Release“ je „skutočná forma“ považovaná mnohými teniskami za to najlepšie zo zväzku. Vydávajúc sa výlučne v Európe, Rusku a Ukrajine, je to prvýkrát v histórii tenisiek, ktoré Yeezys predstavil regionálne. Primeknitské šaty sú nastavené na tretí šedý 350 V2, pre celú zvršku pre ponožku podobné. Rovnako ako „statické“, ktoré zasiahli police na konci minulého roka, priehľadný pruh zostrelí dolu bočnými aj strednými stranami a nahradí „sply-350“; Text, ktorý by ste objavili na návrhoch minulosti.

Samozrejme, exteriér All Grey je poškodený zásahmi silnej oranžovej, ktorá spôsobuje, že jeho metóda je na päte a je možné vidieť, že pokrýva polovicu priehľadnej časti. Rovnako je prítomný dole dole cez celú dĺžku boost medzipodošva, ktorá poskytuje nositeľom ďalšie pohodlie a nekonečné odpruženie pri každom kroku. Štýl je zaokrúhlený viditeľným šitím cez upúch, ako aj hrubé šnúrky s lanami, ktoré spolu predstavujú ikonický dizajn.

Teraz, ak chcete pár Yeezy Boost 350 V2 „True Form“, musíte si vypočuť ďalšiu časť. Podľa našich zdrojov bude na Adidas EÚ menej ako 49 000 párov. Aj keď to môže hluk ako pomerne veľké množstvo, musíte mať na pamäti, že je rozdelená medzi tri regióny, takže Európa, Rusko a Ukrajina získajú okolo 16 000 párov. Pre svoju najlepšiu možnosť policajtov sa nezabudnite pripojiť do frontu Adidas pomerne skoro v sobotu 16. marca, ako aj ísť do toľko tomboly, koľko môžete využiť nášho Nifty Guide!

Obrázky cez Adifans_taiwan, Houseofcop &; prúžk

Leave a Reply

Your email address will not be published.