Bottega Veneta maľuje vynikajúcu čínsku stenu v udalosti lunárneho Nového roka

0 Comments

, nie je to trik Haute Couture Fashion Brands sú fanúšikom lunárneho nového roka. Napríklad, práve za posledný týždeň sme videli, ako Bottega Veneta, ako aj Gucciho znižujú kolekcie s tematikou tigrov, na oslavu nadchádzajúcej udalosti, ale Bottega Veneta ju však možno posunula na novú úroveň.

Na oslavu roku Tigeru prevzal taliansky módny dom časť vynikajúcej Čínskej múry pre zreteľnú udalosť druhov. Vyberte si časti múru, ktoré teraz športujú logo Bottega Veneta, okrem správy „Šťastný Nový rok“.

Inštalácia využíva ekologickú značku značky spolu s mandarínkou zafarbenou oranžovou farbou pre maximálny úchvatný efekt. Aj keď je tak výstredný, ako to je, nie je to prvýkrát, čo značka prevzala odlišnú metódu na marketing. Vo februári 2021 sa značka rozhodla deaktivovať všetku svoju sociálnu sieť v snahe „umožniť jednotlivcom sociálnych sietí riadiť konverzáciu okolo značky“.

Tento zhovievavý reklamný kaskadér, samozrejme, prepadol niektoré perie na internete, pretože využilo kultúrne esenciálnu pamiatku, pričom mnohí jednotlivci Twitter poznamenali, že inštalácia je „lepkavá“ a „necitlivá“. Inštalácia je spôsobená, že bude vylúčená od dnešného dňa, nemôžeme však pomôcť, ale spochybniť, čo Bottega Veneta získa rovnako ako na budúcom mieste. V ďalších správach slúži Kanyeovo najnovšie video „Nebesia a Hell“ ako vhodná reklama Yeezy X Space.

Obrázok cez Bottega Veneta

Leave a Reply

Your email address will not be published.