Vans x susedstvo x Mister Cartoon Capsula vzdáva hold v La Street Style

0 Comments

The Vans X susedstvo x Mister Cartoon Collection Collection je vynikajúca trojcestná spolupráca medzi legendárnou americkou obuvou, japonský Los Angeles Artist.

Trio zdieľa veľa spoločných estetík a spolu sa klubové, aby prezentovali variácie autentických 44 DX a starého SKOOL 36 DX.

Obrázok prostredníctvom dodávok
Oba páry ukazujú gotické stĺpky normálne v štýle podpisového štýlu pána Cartoona, s autentickým vytvoreným z dlhotrvajúceho plátna a predstavujú opakujúce sa vzory cez hornú. Klasická značka Vans je prítomná vo forme karty loga, zatiaľ čo „Strýko Toons Mart“ je vpísaný cez medzipodošvu v tetovaní ovplyvnenom písmo.

Ďalej, starý Skool 36 DX je tu videný z pružného čierneho semišu za tajný vzhľad. Branding Jazz Stripe prechádza cez bočné aj stredné strany, zatiaľ čo škatule na nohách sú vyšívané „Tokio“ a „Los Angeles“, čím ctia každého spolupracovníka. Balenie kombinuje mestské vplyvy z oboch miest, aby vytvorili dobre zaokrúhlený a pouličný pocit.

Obrázok prostredníctvom dodávok
Ak sa snažíte dostať ruky na niektorý z modelov, ktoré sa uvoľňujú v rámci balíka Vans X susedstvo X, dobrou správou je, že zbierka klesá prostredníctvom vybraných obchodníkov 26. júna. Uistite sa, že je to zamknutý ideálny tu u jediného dodávateľa pre všetky aktuálne aktualizácie, a keď ste tu, pozrite sa na kolekciu Scooby-Doo X Converse, ktorá práve klesla!

Obrázok prostredníctvom dodávok

Leave a Reply

Your email address will not be published.