Váš najlepší pohľad sa ešte na Yeezy vylepšuje 380 “Onyx”

0 Comments

, ktorý je pripravený na Yeezy vylepšiť 380 “Onyx”? Veľa tenisiek, ktoré sa považujú za najoddopiteľnejšie Yeezy z roku 2020, sa zvesti o tejto vážne tajnej metóde topánok natiahne až do konca minulého roka, keď sa objavili extrémne skoré úniky online. Základná, ale pozoruhodná rukoväť Sock Sock’s Sock’s Sock, teraz sa nachádzame najkvalitnejším, ešte len niekoľko dní predtým, ako oficiálne spadne!

Zvuk je vyrobený z jednodielneho Primeknit, je ľahký a priedušný v rovnakom čase, čo je najlepšie pre každodenné nosenie. Zostavte si obloženie zostupuje na bočné aj stredné strany, zatiaľ čo úplne nový šnurovací systém 380 sa objavuje tu pomocou neobmedzeného množstva nastaviteľnosti. Udržiavanie toho, ak máte radi starú inštitúciu, potom tradičné páry tiež zahrnuli priamo z krabice.

Obrázok pomocou Yankeekicks

Obrázok pomocou Yankeekicks

Obrázok pomocou Yankeekicks
Dole dole, medzipodošva bola poskytnutá trochu priehľadná zmena, takže môžete nahliadnuť do systému Adidas vylepšiť systém vo vnútri. Ak chcete všetko zaokrúhliť z klzného gumového linky Gum, všetko, rovnako ako Yeezy vylepšuje 350 V2 „Cinder“, ktorý predstavil začiatkom tohto roka.

Teraz pre tento dôležitý dátum vydania. Očakáva sa, že v Čiernom piatok 27. novembra sa Adidas Yeezy vylepší 380 „Onyx“, tiež sa vydá spolu s ultra obmedzeným reflexným variantom. Pochopme, čo veríte o tomto zavraždenom páre, ako aj v pridružených správach, Yeezy vylepšuje 380 „Yecoraite“ začiatkom budúceho roka!

Obrázok pomocou Yankeekicks

Obrázok pomocou Yankeekicks

Obrázok pomocou Yankeekicks

Leave a Reply

Your email address will not be published.