Adidas potvrdil zlatý lístok zaručuje týždeň WS!

0 Comments

Ak to čítate, pravdepodobne nie ste cudzími užívanie LS každý víkend. Najhoršia nočná mora tenisky, nie je nič horšie, ako sa rozladiť na prepustenie po celé mesiace, potom skončím prázdne ruky. S tým povedal, že Adidas potvrdil, že teraz dáva niektorým z vás šancu získať nič iné ako zaručené WS na celý týždeň!

Token inšpirovaný Willy Wonka, ktorý sa nazýva zlatý lístok, vám poskytne prístup k nákupu všetkého, čo chcete sedem dní. Či už sú to úplne nové siluety z legendárneho Pharrell Williamsa alebo Swanky Collaborations od The Terrific Jeremy Scott, členovia bude tiež debutovať najnovším partnerstvom nemeckého gigantu s zabávačkou, DJom a ikonou štýlu Kerwin Frost, ktorý má nezmyselné schopnosti ovládať súčasné trendy.

Obrázok cez adidas
Int’l Diship

Prihlásiť Se

Od dnešného dňa do 23. augusta môžu potvrdení, že používatelia môžu vstúpiť do tomboly pred oficiálnym začatím týždňa členov. To vám poskytne šancu vyhrať zlatý lístok v aplikácii, ktorá zaručí príležitosť chytiť medializovanú kvapku podľa vášho výberu!

Tak na čo čakáš? Zastavte, čo robíte, a zadajte remízu hneď teraz v aplikácii Adidas potvrdenej! Členovia sa začína od 23. augusta a skončí sa 29. augusta, čo vám dáva dostatok času na to, aby ste sa dostali do mediálnych kvapiek vašich snov. Dajte nám vedieť, či budete vyskúšať svoje šťastie, a keď ste tu, tu je pätnásť neuveriteľne podceňovaných tenisiek adidas, o ktorých ste pravdepodobne nevedeli!

Obrázok cez adidas
Int’l Diship

Prihlásiť Se

Leave a Reply

Your email address will not be published.