Dickies sa pripravil na oslavu storočia pracovného oblečenia s touto zbierkou SS22

0 Comments

po tom, čo v decembri minulého roka spôsobil búrku s najvyššou, Dickies je späť a tentoraz je pripravený osláviť svoj 100. rok v hre Workwear. Tento rok Dickies pozdraví storočie vytvorenia slávnych siluiet pracovných odevov s celým radom osláv. Najprv máme jeho jasnú a odvážnu kolekciu SS22.

V tomto rozsahu vidíme rozsah známych siluiet pracovných odevov v kombinácii s príležitostnými každodennými štýlmi. Okrem toho prichádza spolu s oslavou 100-ročnej histórie značky celý rad zodpovedajúcich „uniformných“ štýlov.

Obrázok cez Dickies
Táto zbierka predstavuje novú novú paletu farieb pozostávajúce z pastelových tónov, ako je Green Moss, bledý banán, vädnutá ruža, porcelán, pastelová šedozelená, zlatá oka, celadon zelená, cement a lákavý. Tieto tóny pracujú v súzvuku, aby vytvorili rozmanitý rozsah odtieňov na vyzdobenie známeho fanúšikovského a výhodného hľadiska, ako je napríklad Eisenhower Jackett, 874 pracovných nohavíc a pracovnej košele.

Obrázok cez Dickies
Aj keď sme stále v zime v hĺbke, táto zbierka je zaručená, že do jarnej/letnej fity pridá nejakú farbu späť. Celá zbierka je momentálne k dispozícii na webových stránkach Dickies! V ďalších správach Homme Plissé Issey Miyake predstavuje rozmanitú farebnú paletu pre FW22.

Obrázok cez Dickies

Leave a Reply

Your email address will not be published.