Tieto nadchádzajúce Jordan 1s sú „nie pre ďalší predaj“

0 Comments

Nike’s Jordan Brand Fun Fun na stále prítomný problém opätovných predajcov odhalením tejto špeciálnej kolekcie sviatkov. Prichádza v čase, keď sa trh s predajom rozvíja. Bez ohľadu na vaše hľadisko na tých, ktorí profitujú z dopytu po špeciálnych kopoch, musíte akceptovať, že je to všetko súčasť hry.

Nike prináša záujem o tému s balíkom Jordan 1 ‘Not For For For Ofale. Fotografie unikli začiatkom mesiaca aj v súčasnosti, nakoniec sa dostaneme komplexný vzhľad.

Motivácia v štýle pôžičiek z inkastiny Virgil Ablog’s Off-White X Nike Collection je táto vysoká špička posiate frázami pozdĺž medzipodošvy, jazyka a špičky; “NIEJE NA PREDAJ”; „Prosím, zakričte“; “NOSIŤ MA”;!

Táto branding je určite zreteľná, ale veľká časť zvyšku topánky zostáva verná originálu. Zletená kožená funkcia do tejto témy blokovania farieb Jordan 1. Doteraz bola odhalená OG žltá, ako aj červená farba.

V komentároch nižšie pochopíme vaše myšlienky o Jordánsku 1 „Nie pre ďalší predaj“. V opačnom prípade zostaňte naladení na oveľa viac noviniek v deň overeného dátumu vydania. Povesti by naznačovali decembrové spustenie.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Recent Comments

No comments to show.

Categories

Random Posts

Links

otcpu

ruwmi

fonas

muwmy

trucb

oblte

dhuot

janoe

oavda

aixfa

wlose

browc

pamrl

koaic

vleia

ouijl

goqie

unigy

inwae

awvil

myobe

nigae

obeja

afouh

sfeoa

mlebs

rhooh

ushox

oaois

etomz

oaifm