Funkcia jesenných vibrácií na Nike Dunk Low „Cider/Dark Chocolate“

0 Comments

, keď sa zapojíme do roka, Dunk Season neukazuje absolútne žiadne náznaky spomalenia, pričom značka Swoosh je čerstvým urážaním úplne novej farby s názvom Colourway s názvom „Cider/Dark Chocolate“. Aj keď sme práve zasiahli leto, je ťažké odmietnuť, že tento pár predvádza nezameniteľné jesenné vibrácie, avšak buď metóda, ktorú absolútne milujeme metódou, ktorú hľadajú.

Tenisky sú vyzdobené v farbe, ktorá predstavuje farby bohatej hnedej, bridlicovej šedej, tmavej čokolády hnedá, ako aj divokej fialovej fialovej farby, všetky sa spájajú s nekomplikovaným blokovaním farieb. Ak sa snažíte nájsť retro-tematizovaný pár, ktorý sa pridá do vašej zbierky, na vaše modlitby boli zodpovedané, pretože tieto začiarknuté všetky políčka!

Obrázok pomocou Footpatrolnike Dunk Low „Cider/Dark Chocolate“

Int’l Diship

Pozrieť viac

Vyrobené z rôznych materiálov vrátane prémiovej kože, ako aj luxusného semišu, logo spoločnosti Nike Swoosh Logo sa nachádza na bočných aj stredných strán pre tradičné značky, zatiaľ čo logá Písma Nike sa elegantne umiestnia na jazyky, ako aj päty. Ploché šnúrky, ako aj perforovaná škatuľka na špičke na vetranie povrchu z hľadiska hore.

Pod nohami je bridlicová šedá medzipodošva vyleštená hnedou podrážkou, zatiaľ čo vo vnútri je obsiahnutá vankúša Nike Air, ktoré spolu s množstvom čalúnenia okolo členkov robia z nich pár, ktoré sú oveľa viac ako vhodné pre predĺžené obdobia opotrebenia. Ak ešte nemáte skočiť na vlak Nike Dunk Hype, potom by to mohla byť najlepšia príležitosť!

Obrázok pomocou Footpatrolnike Dunk Low „Cider/Dark Chocolate“

Int’l Diship

Pozrieť viac

Zatiaľ nemáme overený dátum vydania pre Nike Dunk Low „Cider/Dark Chocolate“, hoci očakávame, že sa znížia smerom k druhému koncu roka. Uistite sa, že je to zamknuté v ideálnom práve tu u jediného dodávateľa pre všetky súčasné aj keď ste tu, určite si skontrolujte, či Virgil Ablho najaktuálnejšie namočené úsilie!

Obrázok pomocou Footpatrolnike Dunk Low „Cider/Dark Chocolate“

Int’l Diship

Pozrieť viac

Leave a Reply

Your email address will not be published.