Nový Balance 550 Veľkosť: Presne ako sa hodia?

0 Comments

Boston Footwear Label New Balance nedávno zhromaždil ohromujúce množstvo sledovateľov, keď fanúšikovia Nike aj adidas padali hlboko v priebehu prúdu archivovaných vintage dizajnov, ktoré sa nedávno vracajú na police, najmä do nového basketbalu Balance 550. -Kicks-Lifestyle Kicks. Ako zakladateľ Aimé Leon Dore, Teddy Santis, pokračuje v rutinnejších farbách Ald X New Balance 550 Colourways pre dátum vydania, značka Sportswear prichádza s ľahko spôsobiteľnými farebnými plánmi, ktoré bez námahy zvýši váš vzhľad. Avšak, je to dôležité, je dôležité presne pochopiť, ako sa nový vyváženie 550 zaistí, aby sa vaše nohy necítili nepohodlie, keď chytíte pár, a tak sme spojili, čo potrebujete, aby ste pochopili, o novej veľkosti rovnováhy 550.

Praví New Balance 550 v podobe veľkosti? Beží nový zostatok 550 obrovský alebo malý? Je nový Balance 550 pohodlný? Ak budete pokračovať v čítaní, naši profesionáli tenisiek tu na výhradnom dodávateľovi reagujú všetky vaše nové obavy o veľkosť vyváženia 550. Nielen to, ale tiež sme požiadali, aby sme nám povedali, ako presne štýlovej, ako aj vyčistia svoju novú rovnováhu 550.

Viac informácií o veľkosti o všetkých najlepších siluetách New Balance, kliknite sem!

New Balance 550 – Presne ako sa hodia?

Fit: Všeobecne platí, že nový Balance 550 sa hodí k veľkosti, ale ak máte širšie nohy, možno budete chcieť ísť o polovičnú veľkosť väčšiu ako obvykle.
Pohodlie: Nový Balance 550 ponúka základné pohodlie, ktoré je spoľahlivé pre dlhé obdobia používania.
Starostlivosť: Stačí využiť čistenie, pretože väčšina párov je vyrobená z kože.
Styling: New Balance 550 chváli ťažký vzhľad, sú ideálne na spárovanie s akýmikoľvek typmi šortiek, džínsov alebo bežcov.

New Balance 550 – Čo si myslia naši odborníci na výrobky

Obrázok cez Aimé Leon Dore
Int’l Diship

Pozrieť viac

Zdá sa, že nová rovnováha vždy stiahne pohodlie!
Jack S – Materiál
Ako sa zmestia?

NOVÝ Balance 550 vo forme celkom pohodlne, mám užšiu nohu, takže som išiel verne k veľkosti, ale ak máte široké nohy, veľmi by som vám radil, aby ste šli o polovicu, rovnako ako to najlepšie.

Sú pohodlné?

Sú celkom pohodlné, zdá sa, že nová rovnováha vždy kladie pohodlie! Navyše začali ako basketbalová obuv, takže som si istý, že o tom sa od začiatku myslelo pohodlie.

Ako ich upravíte?

Spravidla som upravil svoju novú rovnováhu 550 rokov s džínsami ľahkej bielizne, biele tričká s tričkami spárovanými s kockovanou košeľou alebo zavrhnutím na vrchu.

Ako ich čistíte?

Vyčistim ich rovnakou metódou, ktorú čistím všetky svoje kožené tenisky, s mojím prémiovým čistiacim nastavením Jason Markk, pretože ma to nikdy nesklame.

Aká je tvoja obľúbená farba?

Moje najobľúbenejšie farby je nový Balance 550 „White Burgundsko“, avšak absolútne zomieram pre akýkoľvek typ páru z spolupráce Aimé Leon Dore X New Balance, všetky sú také čisté.

Obrázok cez funkciu
Int’l Diship

Pozrieť viac

Idú dobre s veľkým množstvom mojich každodenných oblečení.
Jamie – výkonný riaditeľ SEO
Ako sa zmestia?

S novým vyvážením 550 by som vždy uviedol, aby som sa stal skutočnosťou k veľkosti. Chápem, že pre niektorých ľudí môžu vo forme trochu úzke, ale som spokojný s tým, ako sa hodia.

Sú pohodlné?

550 nie je najpohodlnejšia silueta z novej rovnováhy, ale určite ju možno stále používať každý deň. Keby som chodil na deň chôdze, s najväčšou pravdepodobnosťou by som si vybral nový Balance 990 alebo New Balance 992 v priebehu 550. rokov.

Ako ich upravíte?

Keďže New Balance 550 je vintage basketbalovou teniskou, idú dobre s veľkým množstvom mojich každodenných oblečení. Zvyčajne ich nosím s bezstarostným a pohodlným oblečením. Moja voľba s nimi je pár bežcov a jednoduché tričko.

Ako ich čistíte?

Nový Balance 550 je tradične vyrobený z kože, takže sa skutočne čistí. Zvyčajne môžete utrieť väčšinu značiek a špiny z hornej časti. Ak im chcem poskytnúť trochu hlbšie čisté, zvyčajne vyhovujem metódam uvedeným v našom sprievodcovi, ako presne vyčistiť bielych trénerov.

Aká je tvoja obľúbená farba?

Moje najobľúbenejšie musí byť Aimé Leon Dore X New Balance 550 „Natural Green“, je to také tradičné a jednoduché nosenie farby.

Obrázok cez Sean Go
Int’l Diship

Pozrieť viac

Nový Balance 550 je jedným z mojich obľúbených inštruktorov fitness New Balance Fitness, pokiaľ ide o štýl.
Raph – materiálový spisovateľ
Ako sa zmestia?

Mám široké nohy, takže som išiel o pol veľkosti hore, rovnako ako v tvare dokonale. V opačnom prípade môžete ísť aj TTS, rovnako ako aj v tvare jemných, rovnako ako aj kože sa postupom času tiahnu.

Sú pohodlné?

Očakával som, že na nich je šialené pohodlie, ale keď som ich nakoniec mal na nohách, neboli nič šialené. Radšej by som nosil svoj SNS X New Balance 920 “Orange Green” na dlhú dennú prechádzku.

Ako ich upravíte?

Nový Balance 550 je jedným z mojich obľúbených inštruktorov fitness New Balance FitnessPokiaľ ide o štýl. Má silnú vintage atmosféru, čo znamená, že sú fantastické spárovať s voľnými nohavicami, ako aj s rozmanitosťou.

Ako ich čistíte?

Nový Balance 550 je bez námahy čistenie. Použijem iba čistú vlhkú tkaninu, ako aj po rýchlom utretí úloha.

Aká je tvoja obľúbená farba?

Moja obľúbená farba je Auralee X New Balance 550, je navrhnutá tak, aby vyzerala vo veku pre vintage estetiku, so žltou stredovinkou pod nohami, ktorá sa domnieva krémová zvršok.

Obrázok cez AuRulee
Int’l Diship

Pozrieť viac

New Balance 550: Čo si vyžaduje vedieť
Ak hľadáte vyzdvihnutie nového vyváženia 550, uvádzame, že sa stanú skutočnosťou k veľkosti alebo polovičnej veľkosti, ak máte širšie nohy, aby ste zabránili nepohodlím. Tradične sa vyvíjajú s perforovanými koženými prekrytiami, vďaka čomu sú trochu tuhé na prvom mieste, ale pohodlne sa tiahne, čím viac ich nosíte. Ak máte úzke chodidlá, potom by ste mali byť problémom, inak by nemalo byť problémom. Ďalšou pozoruhodnou funkciou je gumová podrážka, ktorá je navrhnutá tak, aby odolala najsilnejším šokom na basketbalovom ihrisku, čo znamená, že trakcia a odolnosť sa poskytujú na šialenú úroveň.

Niet pochýb o tom, že nový Balance 550 je najvýznamnejšou obuvou novej vyváženia v roku 2020, ako aj v roku 2021, a to všetko vďaka móde založenej na NY, ako aj spôsobu života Brand Aimé Leon Dore, ktorá obnovila basketbalové topánky z roku 1989 do regálov. Máme širokú škálu nová rovnováha 550 farieb, ktoré teraz ponúka na mieste, avšak ak vás žiadna z nich nezaujme, zostaňte zamknutí priamo tu u jediného dodávateľa, aby ste zostali v porozumení všetkých najnovších vydaní New Balance, ako sú nádherné farby. Prichádza mimoriadne skoro!

Nepamätajte si, že si uvedomíte naše ďalšie príručky veľkosti nižšie, aby ste dosiahli najlepšie tipy, ako aj rady týkajúce sa veľkosti, stylingu, ako aj ďalšie:

Nový sprievodca veľkosťou 992
Sprievodca veľkosti nového vyváženia 2002R
Sprievodca Air Jordan 1
Sprievodca Nike Dunk veľkosti
Príručka veľkosti fóra adidas

Leave a Reply

Your email address will not be published.