Vintage Vibes Feature na Nike Air Force 1 “Keep Em Fresh”

0 Comments

. Air Force 1 “Keep Em Fresh” je najnovším prevzatím tímu SWOOSH na nadčasovom letectve 1 Silhouette, ktorá bola oporou v rotácii rotácií Početné, pretože 1982. Vyvinula ho legendárny zamestnanec Nike Bruce Kilgore a preto, že to zastával legendárny štatút vo svete obuvi a hral hostiteľa niektorých z najznámejších spolupráci všetkých čias s podobnými populárnymi americkými rappermi Travisom Scottom a populárnym Módny návrhár Virgil Abloh.

Ak ste držali krok s najnovšími trendmi, nedávna šialenstvo je o starších teniskách. Zatiaľ čo početné tenisky začali dávať svojim topánkam zúfalé premietanie pomocou brúsneho papiera, niektorí dokonca zašli až tak ďaleko, že si prispôsobili svoje páry na bránu s novo vyvinutými značkami tenisiek, aby okamžite dosiahli estetiku pripravenú na vintage bez toho, aby museli čakať niekoľko rokov predtým rozbaľte ich kopy alebo nájdenie druhého predajcu na eBay. Aj keď to určite nemusí byť šálka čaju každého, niečo o tom určite očaruje ostatných.

Obrázok cez Nike
Pokiaľ ide o najnovší variant AF1, Sportswear Beaverton Sportswear sa zasiahol po zemi, aby dodal túto úplne novú farebnú cestu. Bližší pohľad na oficiálne obrázky, ktoré tu máme na výhradnom poskytovateľovi, ukazujú tento nadchádzajúci AF-1 voľne zabalený a ľahko šitý pozdĺž okrajov s hodvábnym papierom v boxe, ktorý vás vyzval, aby ste ho odtrhli a odhalili dizajn pod ním.

Práca na profile s nízkym vrcholom, všetky vlastnosti, vďaka ktorým sú letectvo 1 tak dobre známe, sú stále prítomné ako vždy v tejto iterácii. Päta, sú také klasické, ako sa dostane. Pokiaľ ide o ocenenú receptúru, zažltnutie sa objavuje v bielej koženej hornej koži a mnohých, najmä celovečerné vzduchové vzduchové tlmené podzosy pod nohami, ktoré sú úplne zafarbené, celkovo, aby sa tento starý účinok dostal.

Tak čo si myslíte? Chystáte sa do svojej zbierky pridávať Nike Air Force 1 Low „Uchovávajte čerstvé“? Ak chcete zostať pred správami, pozrite sa sem s nami u nás jediného poskytovateľa, kde nájdete zoznam vybraných predajcov pridelených na spustenie páru av súvisiacich správach, pozrite sa na tieto tenisky Nike Air Force 1 Gore-Tex, ktoré sú teraz na predaj!

Obrázok cez Nike

Obrázok cez Nike

Leave a Reply

Your email address will not be published.