Travis Scott pripomína svoje korene pre Nike Air Force 1 ‘Cactus Jack’

0 Comments

po mesiacoch a mesiacoch čakania, úplne nový Travis Scott X Nike Air Force 1 ‘Cactus Jack’ bol oficiálne predstavený. Úplne prvé, keď vo februári zasiahli naše informačné kanály, bolo veľa diskusií o tom, či by tieto skutočne dostali verejné vydanie, ako aj teraz máme odpoveď, ktorú sme dúfali, že to počujeme.

Jedno z najunikátnejších partnerstiev v roku 2019 La Flame sa nezastáva, pokiaľ ide o farbu, ako aj materiály. Maľované v rôznych tónoch, vrátane oranžovej, ružovej, zelenej, hnedej, ako aj čiernej farby, je letectvo 1 vyrobené zo širokej škály prémiových textílií, vrátane Corduroy, kačice, flanelu, kože, semišu a vlny.

Obrázok cez Nike

Obrázok cez Nike
Čipka pláva odkazuje na zhon, zatiaľ čo Scottovo rodné mesto Missouri City, Texas je povolaný na zábery pri päte topánky. Medzipoda pre čistý vzduch sa nachádza dole, rovnako ako je lemovaná sltou gumy guma, ktorá dokončuje dizajn.

Ak chcete v zbierke tenisiek Travis Scott X Nike Air Force 1 ‘Cactus Jack’, musíte počúvať! Ak sa chcete znížiť v spoločnosti Nike a vybrať si obchodníkov 16. novembra, nezabudnite ho uchovávať u jediného dodávateľa, keď vás aktualizujeme s ďalšími informáciami o vydaní. Očakáva sa tiež sprievodca tombola, takže sa uistite, že ste držali oči ošúpané! Môže to byť najobľúbenejší kolab roka? Pochopte, čo máte na mysli!

Obrázok cez Nike

Obrázok cez Nike

Leave a Reply

Your email address will not be published.