Spolupráca Dior X Nike Air Max 95 je v dielach

0 Comments

bez tieňa pochybností, Dior X Air Jordan 1 bola najviac medializovanou spoluprácou roka. Rozmazanie hranice medzi vysokou módou a streetwearom bol vyrobený z niektorých z najluxusnejších materiálov známych človeku a dostupné v neuveriteľne obmedzenom množstve. Teraz to vyzerá, že parížsky módny dom a značka Beaverton by sa mohli stretnúť s ďalším projektom, tentoraz pre Dior X Nike Air Max 95.

Podľa Sneaker Insider @ph__Community, Dior’s Take na AM95 dorazí do dvoch farebných dráh vrátane „Orange“ a „Volt“. Aj keď sú to zatiaľ veľmi skoré makety, správy uvádzajú, že zvršok bude vyrobený z tej istej talianskej kože teľa ako Air Jordan 1 a bude vyzdobený logom francúzskej spoločnosti. To všetko sa robí na vrchu anatomicky inšpirovaného dizajnu Sergio Lozano, čo vedie k ideálnemu konfliktu klasického a súčasného.

Obrázok prostredníctvom ph__Community
Dole dole nájdete čistú bielu medzeru Nike Air, ktorá je taká robustná, ako sa dá, a zaokrúhlenie je to jemne vyšívané swoosh pozdĺž päty, ktorá dokončuje dizajn.

Opäť sa oplatí poznamenať, že to sú zatiaľ veľmi skoré makety, ale samotné správy sú dosť solídne! Dior x Nike Air Max 95, nastavený na príchod niekedy v roku 2021 Dajte nám vedieť, čo si myslíte o tomto vyhľadávanom koláži, a keď ste tu, môžete sa tiež pozrieť na noha na futura X mimo bielej x Nike SB Dunk Low „UNC“!

Obrázok prostredníctvom ph__Community

Leave a Reply

Your email address will not be published.