Nike SB Dunk Low „Vietnam 25. výročie“ oslavuje míľnik

0 Comments

Niet pochýb o tom, že rok 2020 bol pre Nike celkom monumentálny rok. S Air Jordan 5 a Air Max 90 oslavujú svoje 30. výročie, tento rok sa tiež pripomína 25 rokov, odkedy spoločnosť Beaverton začala vyrábať vo Vietname. Vzťah, ktorý vyrastal už v máji 2005, odvtedy vyrábajú tenisky v ázijskej krajine a na pamiatku tohto masívneho míľniku to vyzerá, že v dielach by mohla byť „Vietnam 25. výročia Vietnamu“ Nike SB!

Obrázok cez Sneakerjamz
Urobené v farebnej palete vlajky Cờ dỏ Sao Vàng, ktorá sa doslova prekladá do „červenej vlajky so žltou hviezdou“, „Vietnam 25. výročie 25. výročia“ je prémiová kožená konštrukcia, ktorá je maľovaná prevažne červenou farbou. Štvorhlavé logo Swoosh je jemne vyšívané pozdĺž bočných a stredných bočných panelov pre pridanú hĺbku, čo je doplnené žltou gumovou podrážkou pod nohami.

Značka „Nike 25“ je zošitá na jazyk a samozrejme nemôžete hovoriť o tomto namočenom nízkom stave bez toho, aby ste spomenuli ilustráciu „Nike Vietnam“, ktorá je hrdo vytlačená na špičke. .

Obrázok cez Sneakerjamz
Či už to bude exkluzívne pre priateľov a rodinu alebo tenisky s bývaním vo Vietname, zostáva vidieť, ale jedna vec, ktorá je istá, je to, že Nike SB Dunk Low „Vietnam 25. výročie“ 25. výročia “sa začne pred koncom roka. Dajte nám vedieť, čo si myslíte o tomto pamätnom vydaní, a keď ste tu, môžete sa tiež na prvý pohľad na koncepty X Nike SB Dunk High „Duck“!

Obrázok cez Sneakerjamz

Leave a Reply

Your email address will not be published.