Fórum chudobného Bunny X Adidas Buckle Low “Triple White” je škádlený

0 Comments

, ktorý sme už uviedli, a znova to uvádzame: Fórum chudobného Bunny X Adidas je jedným z najpopulárnejších tenisiek 2021. Po minuloročnom vypadnutí troch obrovských farieb sa zdá, že Rapper Portorikána je pripravený pokračovať vo svojom šialene medializovanom partnerstve s Formom Bunny X Adidas Forum Buckle Low „Triple White“ – rovnako ako tu je čokoľvek, čomu doteraz rozumieme!

Int’l Diship

Pozrieť viac

Škádliné v nadchádzajúcom hudobnom videu z jeho najnovšieho Forum Low Forum Bunny je vyrobené viac pre každodenné nosenie. Objavuje sa v sviežej bielej farebnej schéme a má rovnakú ultra prémiovú kožu a semišovú budovu ako ostatné tri farby, ale ak sa pozriete bližšie, všimnete si, že obvyklá pracka na horských dráh tradičného suchého zipsu. Aj keď sa to môže zdať trochu zvláštne, ak ste použili ostatné páry skôr, ako pochopíte, že sú určite na ťažkejšej strane. Kovová pracka bola tiež trochu ťažká, najmä ak ste používali rukavice.

V opačnom prípade boli tieto dva jazyky zachované, aby ste ich mohli prepnúť pre ďalšie vzory. Rovnako získate krémovú gumovú medzipodošvu pod nohami, ktorá poskytuje Adidas Collab vintage atmosféru, ktorá dokončuje dizajn.

Int’l Diship

Pozrieť viac

Očakávame, že Fórum Fóra Bunny X Adidas Buckle Low “Triple White” sa zníži niekedy na jar, ako aj letných mesiacov, takže ho nezabudnite uchovávať na výhradnom dodávateľovi, aby ste pre svoju najlepšiu možnosť policajta. Pochopme, čo veríte z projektu Tri tripes Star Reggaeton Star, ako aj v pridružených správach, partnerstvo fóra Prada X Adidas je výškou luxusu!

Int’l Diship

Pozrieť viac

Leave a Reply

Your email address will not be published.