Buďte prvým policajným dôstojníkom týchto 15 nových inštruktorov fitness v potomkoch

0 Comments

, ktoré sa predčasne zavedú, ale bežne sa však neprichádzajú, keď áno, vyžadujete rýchlo. Práve tu sa pozrieme na 15 nepredvídaných nových arrivov v potomkoch. Od súčasných štýlov Air Max po jedinečné ultra podporu, veľa z nich nie je možné objaviť nikde inde. To je vynikajúca správa, pretože by ste mohli byť prvým policajtom – nie je o nič lepší pocit!

Adidas ultra vylepšuje 4,0 stopové gaštanové | Ponúkané v potomkoch

Špeciálna farba predstavuje pre jesennú sezónu, ktorá športuje so špeciálnou kombináciou ekologických a ružových. Popredný bežec nikdy nevyzeral tak skvele, ako sa s tým vysporiadať, je to stále najpohodlnejší inštruktor fitness na ceste.

Nike M2K Tekno Summit White | Ponúkané v potomkoch

Vzhľadom na vzorec pre robustných trénerov sa neodpustiteľné M2K Tekno nesmie chýbať. Potlanatá farba pri tomto novom príchode kladie dôraz na prémiový horný a veľký medzipodošva.

Nike Air Max 1 Environment Grey | Ponúkané v potomkoch

Pre tento Air Max 1 sa používa štýl blokovania farieb, ale to nie je jediná výrazná funkcia. Tento pár je vyrazený hnedým farebným logom cez jazyk – v štýle, ktorý sa na tomto modeli nikdy predtým nevidel.

Nike Air Max 95 Oil Grey | Ponúkané v potomkoch

Čo sa vám nepáči na drsnom textúrovanom semiše, ako aj o živých zásahoch ekologických na tomto špeciálnom Air Max 95. Vzhľad je dokončený panelmi olejovej šedej kože, vďaka čomu je to pre jesennú sezónu nevyhnutné.

Nike Air Humara Black Orange | Ponúkané v potomkoch

Ďalší tradičný vintage sa vráti z archívov, ako aj to, že práve pristál na začiatku potomkov. Čokoľvek zostane pravdivé pre pôvodný štýl 90. rokov, ideálny až po tie kruhové otvory, ktoré vystavujú tento viditeľný vzduch.

Nike Air Force 1 07 Camo Taliansko | Ponúkané v potomkoch

Tento letecký síl 1 vyzdobený v úplnom hornom plátne s Digi-Camo Print, vyzerá oveľa viac ako špeciálna spolupráca. Talianska vlajka na suchý zips na jazyku iba prispieva k odvolaniu.

Adidas yung-1 biela | Ponúkané v potomkoch

Počas jesene, ako aj zimné mesiace, je ťažké overiť trojité biele farby, ale výnimku je možné určite vyrobiť túto siluetu? Flexibilný vzhľad sa dá použiť takmer s čímkoľvek od hustých bežcov po džínsoviny, ako aj chinos.

Nike Air Vapormax plus biela šedá | Ponúkané v potomkoch

Jeden z nových štýlov Vapormax plus funguje gradient vplyvu pozdĺž tejto robustnej vzduchovej bubliny. Mäkký neoprén hornej časti je prekvapivo dlhý a nemohol byť oveľa ľahšie utrieť čistenie bahna a nečistôt.

Adidas Continental 80. roky ružová Ponúkané v potomkoch

Skutočný chlap nosí ružovú, takže sa od Adidas nestanoví od súčasného kontinentu. Je to vynikajúca metóda na pridanie nejakej farby v tejto sezóne a zároveň opakuje topánku inšpirovanú vintage.

Nike Air MAX 1 antracit | Ponúkané v potomkoch

Tento Air Max 1 nie je usporiadaný tak, aby sa oficiálne objavil nejaký čas. To znamená, že nebudete chcieť spať v tom, čo by mohlo byť najlepšou farbou sezóny. Zvuk s škvrnitou kožou vyzerá nielen vynikajúco, ale sľubuje to najlepšie v trvanlivosti.

Nike Air Max Deluxe Black Bronze | Ponúkané v potomkoch

Zabudnite na Skepta Air Max Deluxe, táto farba je pravdepodobne ešte oveľa výraznejšia. Iridescent lesk sa nachádza na päte na päte cez zadnú časť, ako aj ten, že horná neopréna sľubuje to najlepšie v zámku.

Nike Air Max 97/BW Perzská fialová | Ponúkané v potomkoch

Hovorte o dokonalosti s výškou! Šialené vedci spoločnosti Nike sa zvládli, aby vytiahli túto transplantáciu tenisiek, ktorá vidí hornú časť Air Max BW sedieť nad medzipodošvou Air Max 97.

Nike Air Vapormax Plus Gray Orange | Ponúkané v potomkoch

Texturované prispôsobenie nahrádza tradičné využitie neoprénu. Vyzerá to ako zvršok vyrobený z vlny, ktorý prináša výraznejšiemu sortimentu ešte oveľa viac zimného pohodlia. S inováciou Vapormax pod nohami sa to rovnako sľubujú tým najlepším pri tlmení pri každom kroku.

Nike Air Oveľa viac peňazí čierna ďasná Ponúkané v potomkoch

Tieto sa zaviedli čoskoro pomocou hŕstky európskych obchodníkov, ako aj teraz, že napokon môžete policajný dôstojník priamo tu vo Veľkej Británii. Kradne zvršok je dobre kontrastovaný podošvou ďasien. Bez lacný štýl je praktický, ako aj ultrakvalitný.

Adidas Falcon White Blue Ponúkané v potomkoch

Či už ste fanúšikom historickej obuvi alebo chcete skočiť na humbuk inštruktora robustného fitness, Falcon je asi taký trend, aký je. Vyberte farebný štýl, ako je tento, ktorý kladie ešte oveľa väčší záujem o štrajkujúci, ktorý využíva fit spolu, ako aj kožu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Recent Comments

No comments to show.

Categories

Random Posts

Links

otcpu

ruwmi

fonas

muwmy

trucb

oblte

dhuot

janoe

oavda

aixfa

wlose

browc

pamrl

koaic

vleia

ouijl

goqie

unigy

inwae

awvil

myobe

nigae

obeja

afouh

sfeoa

mlebs

rhooh

ushox

oaois

etomz

oaifm