Kith X Disney X Converse Collection oslavuje históriu Mickey Mouse

0 Comments

Kith je nastavená tak, aby uvoľnila celú rozmanitosť odevov myši Mickey Mouse s Disney, ako aj teraz, do zmesi pridali Converse pre tri iterácie Mickey Mouse Chuck 70. Skutočná udalosť jednej z najslávnejších postavičiek na svete, každá aj každá silueta poskytuje Mickeyovi špeciálne kývnutie.

Úplne prvý pár je k dispozícii v hladkej čiernej koži s Mickeyom tancujúcim okolo rámu medzipodošvy. Logo je udržiavané tónové, ako aj podošlo je robustné pre ďalšie body štýlu. Druhý pár v kolekcii je k dispozícii v tradičnom bielom plátne Converse Chuck 70 Silhouette a je zvýraznený súčasnými aj vintage náčrtmi Mickey len na boku šnúr.

Obrázok pomocou Kith
Veľa párov výpisov v kolekcii je hi-top štýl vyrobený zo Sherpa Fleece. Tento špecifický štýl, ktorý je ovplyvnený Mickeyovým podpisom čiernej, ako aj červených farieb, je ultrakoslušný a nie je možné ich vynechať.

Obrázok pomocou Kith
Na zníženie 18. novembra sa môžete vydať do webového obchodu Kith, aby ste dostali ruky na svoje extrémne vlastné tenisky Kith X Disney X Converse. Pridajte ich všetky do svojej zbierky, ak chcete, plánujeme to!

Obrázok pomocou Kith

Leave a Reply

Your email address will not be published.