Pharrell Williams chce, aby ste sa „cítili nažive“ s týmto obrazom adidas nmd hu

0 Comments

prostredníctvom Godlvl_
Keď uvažujeme o Pharrellovi Williamsovi, nielenže prichádzajú na myseľ jeho choré rytmy, ale jeho divoko populárna línia adidas NMD Hu sa tiež stáva témou diskusie. Zbierka, ktorá debutovala až v roku 2016, ju stále považujú početné tenisky za jednu z najviac medializovaných spolupracovníkov adidas doteraz. Po vydaní „hrdého“ balíka začiatkom tohto mesiaca sa teraz pozrieme na nikdy predtým nevídanú farbu, a to vás prinúti „cítiť sa nažive“.

„Vznikajúca podobnosť s„ jadrou čiernou “farbou, ktorá klesla v rámci vyššie uvedeného rozsahu NMD, je„ Feel Alive “ponorený do tajnej celej čiernej farby s doplnkovou klietkou pozdĺž laterálnych a stredných strán a zavraždený zvýšenie zvýšenia Make pre pohodlie, ktoré nepozná hranice.

Obraz cez Godlvl_
Pozdĺž vampov slová „Feel“; a „nažive“; sú jemne vyšívané v najlepších a ľavých topánkach, napísané v úplne novom písme, ktoré mu dáva zmysel pre náhodnosť. Prémiová koža podceňuje pätu kompletnú s detailmi značky a šlami z gumy Gum zasiahne podrážku chodníka pre odolné trakcie pri každom kroku.

V tomto okamihu sa o Pharrell x adidas nmd hu „Feel Alive“ o ničom nie je známe, ale podľa tenisiek zasväteného @godlvl_ sú v súčasnosti iba vzorkou. Ako už bolo povedané, ak sa vydanie dostane do uskutočnenia, môžete sa staviť na svoj spodný dolár, ktorý vám dáme vedieť hneď, ako príde viac informácií, takže ho nezabudnite uchovávať na výhradnom dodávateľovi!

Leave a Reply

Your email address will not be published.