New Balance 237 Dimenzing: Presne ako sa zmestia?

0 Comments

Keď bol nový Balance 237 prvýkrát odhalený už v roku 2020, rýchlo sa vytvorila najlepšia teniska, ktorú si môžete kúpiť za menej ako 80 GBP. Hlavná myšlienka kultového dizajnéra Charlotte Lee, ktorá tiež vytvorila legendárny 327, ako aj Ultra Humped XC-72, vstrekla siluetu futuristickou estetikou a zároveň si zachovala vintage vzhľad.

Aj keď je NB237 obuv zameraná na rozpočet, nie je plachý od prémiových materiálov. Zatiaľ čo niektoré páry fungujú dohromady, väčšina ďalších sa môže pochváliť elegantnou kožou, ako aj pružný semišový stavby, ktoré sú vyrobené tak, aby obstáli v skúške času. Toto, spojené s šialene pohodlnou medzipodošvou, je v našich očiach perfektná každodenná topánka.

Ak chcete rockovať jeden z najnovších a najväčších návrhov novej vyváženia, potom ste na správnom mieste, pretože sme zostavili sprievodcu užitočnou veľkosťou, ktorý vám pomôže objaviť konečný fit. S komentármi od jediného tímu dodávateľa sme tu, aby sme odpovedali na všetky vaše otázky. Ktorú veľkosť topánky by som mal získať? Sú pohodlné? Môžem ich nosiť každý deň? Ak vás zaujíma akýkoľvek typ týchto vecí, potom je to nový sprievodca veľkosťou MS237 MS237, ktorý práve teraz vyžaduje, aby ste si vyskúšali!

New Balance 237 – Presne ako sa hodia?

Fit: Všeobecne platí, že nový Balance 237 sa hodí k veľkosti (TTS).
Komfort: NB237 je vyrobený z prémiových materiálov, ako aj z vankúšovej medzipodošvy, vďaka ktorej je ideálny na každodenné opotrebenie.
Starostlivosť: Na vyčistenie týchto nových zostatkov využívajte mäkkú mikrovláknovú tkaninu, ako aj teplú mydlovú vodu.
STYLING: MS237 je mimoriadne univerzálny, takže ich otriasajte s tým, čo chcete.

New Balance 237 – Čo si myslia naši odborníci na výrobky

Int’l Diship

Pozrieť viac

„Nemôžem uveriť, že sa zaoberali všetkými týmito prémiovými materiálmi do topánky, ktorá stojí iba 80 GBP!“
Adam – vedúci správ

Ako sa zmestia?
To môže byť pre mnohých šokom, ale skutočne verím, že nová rovnováha 237 v tvare oveľa lepšia ako 327. Keď som začiatkom tohto roka hľadal svoj extrémne prvý pár NBS Rovnako ako po vyskúšaní oboch som zistil, že 237 tvaru je pravdivý pre veľkosť. Je to o niečo širšie ako 327, takže to bolo perfektné pre moje nohy.

Sú pohodlné?
Rovnako ako prispôsobenie oveľa lepšie ako 327 som osobne zistil, že 237 bolo ešte pohodlnejšie ako jeho nákladnejší bratranec. Nemôžem uveriť, že sa zaoberali všetkými týmito prémiovými materiálmi do topánky, ktorá stojí iba 80 GBP! Práve v situácii sa pýtate, išiel som s „klasickou burgundskou“ farbou.

Ako ich upravíte?
237 je osobne veľmi veľa, ako aj na obrázkoch, ako aj to bolo pre mňa ideálne. Ak mi rozumieš, rozumieš, mám rád veľký tvar, takže tieto idú úplne s mojou estetikou. Nosím ich s veľkou mikinou od reprezentácie, ako aj s nákladnými nohavicami.

Ako ich čistíte?
Vzhľadom na svoj dizajn klasického stretnutia sa domnievam, že je dôležité, aby ste si udržali chrumkavé čisté MS237, aby ste si udržali tento čerstvý vzhľad z out-of the-box. Na tento účel využívam mäkkú mikrovláknovú tkaninu, ako aj teplú, mydlovú vodu. V oblasti, ktorú chcem vyčistiť, by som na ňu nanesil tkaninu a obišiel v kruhovom pohybe.

Int’l Diship

Pozrieť viac

„237 sa veľmi rýchlo skončil ako môj teniska. Či už je to plavba po meste alebo chodí na ďalšiu dlhú prechádzku, bez môjho páru nejdem nikam.“
Jack A – materiál spisovateľ

Ako sa zmestia?
Aby som bol úprimný, nebol som taký rád, keď bol nový Balance 237, keď bol úplne ohlásený. Nevidel som, prečo to musí byť vec, ale hneď ako som skĺzol na pár, tvar ma ako rukavice. Ak hľadáte policajt, ​​choďte na veľkosť. Kúpil som si „Ghost Pepper“, ako aj ja plánujem získať oveľa viac oveľa viac.

Sú pohodlné?
237 sa veľmi rýchlo skončilo mojou teniskou. Či už je to plavba po meste alebo ide o ďalšiu dlhú prechádzku, bez môjho páru nejdem nikam. Úprimne nechápem presne, ako sa NB zaobchádzalo s takou v takej malej značke nákladov.

How do you style them?
Nosím svoj MS327 s košeľami z tričiek na ostrove Stone Island alebo kapucňou od Cole Buxton. since the shoe has a quite vintage style they quite much going with whatever you throw at them.

How do you clean them?
I’ve been utilizing Jason Markk products for many years now as well as they work for me every single time. I wouldn’t utilize anything else so I would definitely suggest them. The Repel Spray works wonders on the multi-material upper.

Int’l Diship

Pozrieť viac

“I am always using the latest independent Korean brands as well as the MS237 always works well with the clean, minimalist style.”
Raph – material Writer

How do they fit?
I am actually the biggest NB fan that you will find. In fact, a great deal of my buddies phone call me the new balance connoisseur. as for me, the new balance 237 fits true to size. I have so many pairsv mojej obrovskej zbierke, rovnako ako sa nemôžem dočkať, až budem viac.

Sú pohodlné?
Či už som v Skate Parku, ktorý robím ollies alebo bodujem Slam Dunks na súde, 237 je vždy moja topánka. Aj keď to určite nie je najviac podporujúce najmä pre športy, ako sú tieto, je to také pohodlné, ako sa dá.

Ako ich upravíte?
Vždy používam najnovšie nezávislé kórejské značky, ako aj MS237, vždy dobre funguje s čistým minimalistickým štýlom. V súčasnosti je Sneakersnstuff X New Balance 237 “Snakeskin” môj obľúbený pár, ale povesti sa však hovorí, že čoskoro prichádza viac pracovných miest Casablanca, ako aj to, čo sa mi páči.

Ako ich čistíte?
Na vyčistenie páru využívam špongiu namočenú do mydlovej vody a tiež ju aplikujem veľmi opatrne z delegovaného práva. Pokiaľ ide o vzduchové stredozáčky, využívam starú zubnú kefku namočenú do vody zmiešanej s kvapalinou na odstraňovanie sfarbenia. Funguje to pre mňa zakaždým.

Int’l Diship

Pozrieť viac

Nový zostatok 237 – Čo si vyžaduje vedieť
Postupujte podľa toho, čo veria naši špecialisti na produkty, rovnako ako určite získate perfektnú veľkosť! 237 je určite jedným z najlepších tenisiek, ktoré si môžete kúpiť za menej ako 80 GBP. S tonami farieb a štýlov, z ktorých si môžete vyberať, je tu dokonca aj veľa vysoko teplých partnerstiev!

Všeobecne povedané, nový Balance 237 sa hodí k veľkosti (TTS), takže nezabudnite zaistiť správnu veľkosť! Viac farieb prichádza mimoriadne čoskoro, takže ho udržiavajte na výhradnom dodávateľovi pre vašu najlepšiu možnosť, aby ich policajný dôstojník všetkých všetkých!

Nezabudnite tiež skontrolovať naše ďalšie príručky veľkosti nižšie, kde nájdete tie najlepšie tipy, ako aj rady týkajúce sa veľkosti, stylingu, ako aj oveľa viac:

Nový sprievodca veľkosťou 327
Sprievodca Air Jordan 1
Vedúci letectva Nike Air Force 1
Sprievodca Nike Dunk veľkosti
Yeezy Boost 350 Sprievodca veľkosťou

Leave a Reply

Your email address will not be published.