Pripomienka na vydanie: Nenechajte si ujsť Air Jordan 5 “Alternate Grape”!

0 Comments

Je to asi dva mesiace, pretože sme prvýkrát chytili nahliadnutie do Air Jordan 5 “Alternate Grape” a po dlhej línii oneskorení je to konečne tu. Jeden z najočakávanejších farieb roka, oslavuje 30. výročie AJ5 a má sa spustiť zajtra ráno o 8. júli o 8. júli!

S úplným semišovým zvrškom je „alternatívny hrozno“ ponorený do výrazného fialového odtieňa, ktorý je rovnako nápadný, ako sa dostane. Panel Black Mesh Grace Ločné a stredné bočné panely, zatiaľ čo sivozelený prízvuk sa dostane k jazyku a odkazuje na legendárny Air Jordan 5 „Black Grape“, ako aj čerstvú verziu schválenú princom.

Obraz cez hanzuying

Obraz cez hanzuying
Dole dole nájdete renomovanú strednú medzeru inšpirovanú Air Air Inspired P-51 Mustang s ľadovou modrou podrážkou a aby ste to všetko zaokrúhlili, výsledkom prepínacieho šnurovacieho systému je ultra drsná estetika, ktorú všetci poznáme a milujeme.

Očakáva sa, že sa predal v priebehu niekoľkých sekúnd, nemal by byť vynechaný Nike Air Jordan 5 „Alternate Grape“, takže ak chcete zajtra 7. júla, nezabudnite ho uistiť uložené na výhradnom poskytovateľovi! Dajte nám vedieť, či budete chytiť pár, a keď ste tu, môžete sa tiež pozrieť na nohu na Air Jordan 5 “Oregon”!

Obraz cez hanzuying

Obraz cez hanzuying

Leave a Reply

Your email address will not be published.