Jordan Trunner Mest Mest sa vyrába vysokovýkonný tréning

0 Comments

. Jordan Trunner Mest je súčasný dizajn, ktorý sa má predstaviť od značky Jordan, ako aj Nike, ako aj to, že nemusí mať štýl vintage, ktorému veľa z nás rozumie. Rovnako ako Láska je plná technológií špičkového rozsahu, ktoré zvýšia vaše školenie na novú úroveň.

Trunnerova línia bola navrhnutá pre kombináciu behu, ako aj tréningu (teda hybridizovaného názvu).

Obrázok pomocou značky Jordan
Dva farby sú pripravené na spustenie, čistý pár plachta/čierny, ako aj oveľa viac žiarivejšia neónová ekologická ponuka. Obidve sú vyrobené z ľahkého technického prispôsobenia, aby sa minimalizovala hmotnosť a optimalizovala pohodlie, pričom Jordan Brand Jumpman Logos sú prítomné na jazyku aj na päte.

Medzi podošva poskytuje najzaujímavejšiu funkciu, ako aj to, čo sme predtým videli! Základný jediný systém je uzavretý v klietke v tvare diamantu, ktorá je uvádzaná na zvýšenie stability počas cvičenia s krížovým tréningom, ktoré vykazujú na nohách veľkú úzkosť. Nie je pochýb o tom, že ich športovci už testovali, takže sa tešíme, že uvidíme výsledky!

Obrázok pomocou značky Jordan
Ak sa snažíte dostať ruky na dvojicu Nike Air Jordan Trunner Ultimate, skvelá správa je, že je pripravená predstaviť tento týždeň na Nike, ako aj zvolených obchodníkov. Či už ste špičkový športovec alebo sa práve začínate, nemáme žiadne pochybnosti o tom, že tieto vypracúvajú menej úlohy! Keď ste tu, skontrolujte Jordan 1 High „Neutrál Grey“, ktorá sa má čoskoro znížiť!

Obrázok pomocou značky Jordan

Leave a Reply

Your email address will not be published.