Louis Vuitton predstavuje kolekciu pred pádom 2022 „Daybreak“ Virgil Abloh

0 Comments

. Vynikajúca úloha pri zabezpečovaní života jeho tradície. Potom, čo sme videli kolekciu Fall-Winter 2022 Grace the Bridge v podujatí s hviezdami, Louis Vuitton teraz odhalil pred pádom 2022 s názvom „Daybreak“.

Shot v Lyone vo Francúzsku „Daybreak“ predstavuje rozmanitú škálu siluiet umiestnených v priemyselnom pozadí. V celej zbierke vidíme siluety na vrchole, prispôsobené fitch, ako aj nohavice, kusy športových oblečení inšpirovaných varsity, ako aj kožené bombardovacie bundy, z ktorých všetky sa objavujú s jedinečnou metódou Virgilu pre štýl aj výrobu.

Obrázok cez Louis Vuitton
Jedinečným štýlom, ktorý je videný v celom svete, je využitie nohavíc na mieru. Z veľkej časti tieto nohavice majú prakticky vzplanutú konštrukciu a produkujú voľne tečúce, ale vyvíjané siluety. Na inom mieste vidíme, že využitie pruhov predstavuje prominentne. Horizontálne, uhlové a vertikálne štýly pruhov lemujú výber odevov, ktoré vytvárajú moderný povrch.

Obrázok cez Louis Vuitton
Druhé vydanie kolekcie Louisa Vuittona pre Fall 2022 sa začne predstaviť na internete, ako aj v obchodoch Louis Vuitton od marca 2022. V ďalších správach vidí prvá kolekcia Kenzo Nigo rýchle vydanie.

Obrázok cez Louis Vuitton

Leave a Reply

Your email address will not be published.