Spustenie tohto týždňa: Kith X Adidas Consortium 4D

0 Comments

Adidas Tap odev, ako aj dizajnér obuvi Ronnie Fieg pre štvrtý a konečnú splátku zbierky konzorcia na predstavenie technológie 4D.

Ronnie’s NYC Store Kith je oficiálnym partnerom tohto vydania. Rovnako ako predchádzajúce štýly od Sneakersnstuff, Footpatrol, ako aj neporaziteľné, aj táto topánka obsahuje „leteckú zelenú“ farebnú medzipodošvu.

Teraz je synonymom tohto špecifikácie umeleckej technológie, že medzipodošva mriežky sľubuje ohromujúce odpruženie a podporu. Je navrhnutý s „syntézou digitálneho svetla“ – procesom 4D tlače, ktorá je nastavená na revolúciu v teniskách.

Konzorcium Kith X Adidas 4D je jediný štýl štyroch partnerstiev, ktorý funguje zvršok v štýle Chukka. Multi-flecked Primeknit športuje presne rovnakú farbu ako Ultra Boost Mid „Aspen“ v roku 2016.

Tento štýl sa uvoľňuje výlučne prostredníctvom Kith Store v piatok 2. novembra. Zatiaľ to nie je pochopené, či dochádza k širšiemu prepusteniu. Zostaňte prilepení na @Thesolesupplier, kde nájdete ďalšie aktualizácie a upozornenia.

Leave a Reply

Your email address will not be published.