Pripomienka na vydanie: Nenechajte si ujsť Air Jordan 6 “Carmine”!

0 Comments

Ak ste vždy chceli dostať ruky na Air Jordan 6 “Carmine”, zajtra je váš šťastný deň. Po prvýkrát sa legendárna farba vráti so všetkými pôvodnými detailmi, aby oslávila svoje 30. výročie. Aj keď v roku 2014 určite došlo k opätovnému vydaniu, nebolo to ON-to-One OG z roku ’91, takže ak požadujete pár, spadnú zajtra 13. februára o 8.00 hod. U niekoľkých maloobchodníkov!

Tento Air Jordan 6 navrhol Tinker Hatfield, bol bežne nájdený na nohách Michaela Jordana počas svojej sezóny NBA v rokoch 1991-1992. Populárny pre svoju sviežu bielu koženú budovu, ako aj silnú červenú kontrast, ktorá napodobňuje Chicago Bulls, prepínač tiež vytvára návrat celkového s hodvábnym saténom „kravata“, ktorému všetci rozumieme, ako aj láskou.

Obrázok cez Nike
Int’l Diship

Pozrieť viac

Obrázok cez Nike
Int’l Diship

Pozrieť viac

Funkcia gumberizovaného jazyka, ako aj na päte Pull Tab, ako aj pod „karmín“, objavíte ľadovú vzduchovú medzipodošvu, ktorá je tak pohodlná, ako je. Zaokrúhľovaním všetkého je renomovaná značka „Nike Air“, ktorá je na päte jemne vyšívaná, čím dokončuje dizajn.

Spoločnosť Nike Air Jordan 6 “Carmine”, ktorá sa má predstaviť 13. februára o 8.00 hod. U u niekoľkých maloobchodníkov, by sa nemala nechať ujsť, takže sa uistite, že ste ho držali uzamknutého u jediného poskytovateľa pre svoju najlepšiu možnosť policajta! Pochopte, či ich pridáte do svojej rotácie v tejto sezóne, ako aj keď ste tu, môžete sa tiež pozrieť aj na Travis Scott X Air Jordan 6 “British Khaki”!

Obrázok cez Nike
Int’l Diship

Pozrieť viac

Obrázok cez Nike
Int’l Diship

Pozrieť viac

Leave a Reply

Your email address will not be published.