Ako vstúpiť do tenisiek Raffles

0 Comments

, ak ste práve vstúpili do sveta tenisiek, potom je bezpečné povedať, že by to mohlo byť trochu zastrašujúce pre prvého časovača. Do týždňa je celé vydania a každý z nich pravdepodobne spustí celú variáciu miest a časov. Teraz je pravdepodobné, že mnohé z nich sa začnú v tombolskom procese, ale na čo sa môžete pýtať? Zjednodušene povedané, teniska Raffles beží, aby vám poskytla šancu kúpiť si tenisky s obmedzeným vydaním za maloobchodnú cenu.

Používatelia sa zaregistrujú s osobnými údajmi, aby sa dostali s možnosťou dostať sa do rúk na dvojici, po ktorej sú. Teraz existuje veľa rôznych typov tombol a všetky si vyžadujú mierne odlišné metódy vstupu, takže sme zostavili tohto užitočného sprievodcu, ktorý podrobne popisuje najbežnejšie typy tomboly a presne ako ich môžete zadať! Prečítajte si ešte viac pre všetko, čo potrebujete vedieť o tom, že sa to najlepšie tu u jediného dodávateľa.

Obrázok cez kozu
Nike SNKRS

Ak ide o pár tenisiek Swoosh, po ktorých ste, potom by ste mali byť vždy oficiálnou spustenou platformou spoločnosti Nike – aplikáciou Nike SNKRS. Aplikácia, ktorá sa prvýkrát spustila v roku 2017, je miestom, kde sa týka vydania Limited edície od spoločnosti Nike alebo Jordan. Raffles sa konajú v deň uvedenia na trh o 8:00 a prichádzajú vo forme uvádzania dvoch minút alebo 15 minút. Používatelia sa musia vopred zaregistrovať so svojou adresou a podrobnosťami o platbách, aby ušetrili čas pri spustení. Je tiež potrebné poznamenať, že verní používatelia sú v niektorých prípadoch vzhľadom na príležitosť kúpiť tenisky skoro prostredníctvom funkcie „exkluzívneho prístupu“.

O tejto aplikácii sme napísali rozsiahlu príručku, takže sa pozrite na „Ako získať topánky na SNKRS“.

Obraz cez Yankeekicks
Adidas potvrdil

Podobne ako v aplikácii SNKRS, Adidas nedávno oživil, že je to vlastná aplikácia pre exkluzívne vydania s názvom Adidas potvrdený. Prvýkrát použitá v roku 2015 (cesta pred existenciou SNKR), potvrdená aplikácia bola primárnym spôsobom, ako skopať exkluzívne vydania Yeezy v ten deň. Z neznámych dôvodov bola aplikácia v roku 2018 odstavená v roku 2018 po dlhú dobu, hoci sa obnovila začiatkom roku 2021 a je teraz späť a lepšia ako kedykoľvek predtým. Používatelia majú často omnoho dlhšie na vstupné potvrdzovacie tomboly, pretože môžu bežať niekoľko dní pred uvedením na trh. Pred zadaním akýchkoľvek tombolov by ste sa mali samozrejme zaregistrovať so všetkými podrobnosťami o platbách.

Ak by ste chceli oveľa viac detailov okolo systému tombola adidas, pozrite si náš krátky článok „Ako potvrdil Adidas?“

Obraz cez jjjjound
Tradičné online tomboly

Online tomboly boli kedysi najbežnejším typom tomboly v teniskových priemysle, avšak neskoro sa stali o niečo menej bežné. To však neznamená, že stále neexistujú, pretože stále nájdete veľa, ak sa pozriete na najlepších miestach!

Tieto tomboly sú mimoriadne jednoduché zadanie, zvyčajne zahŕňajú zanechanie vášho mena, adresy a kontaktných údajov prostredníctvom online formulára. Potom predajca vyberie víťazov a kontaktuje ich, aby zorganizoval platbu. Pri zadávaní tohto typu tomboly nie je veľa čo stratiť, takže skúste vstúpiť čo najčastejšie, aby ste zvýšili svoje šance na výhru!

Obraz zrazeniny
V obchode

Predtým, ako internet vládol Najvyšší, boli Raffles v obchode jediným spôsobom, ako Cop Cop Limited Edition Sneaker vydania! Zatiaľ čo v dnešnej dobe je väčšina tomboly online, vydania v obchode sa stále konajú a často prostredníctvom vydania tomboly! Ak chcete vstúpiť, musíte zvyčajne fyzicky prejsť na maloobchodné miesto a ponúknuť svoje podrobnosti (často ich zadaním do tabletu alebo pomocou lokalizačných služieb v telefóne), avšak niektorí predajcovia vám umožňujú vybrať si v -Store Pickup pri vstupe online. Rovnako ako predtým, ak ste úspešní, budete kontaktovaní, aby ste zorganizovali platbu a vyzdvihnutie. Zatiaľ čo čísla akcií v obchode sú vždy menšie, je tu aj menšia konkurencia, takže je potrebné vložiť do týchto tombol.

Obraz
Vopred autorizované tomboly

Vopred autorizované tomboly sa stávajú čoraz bežnejším v celom odvetví, pretože berú riziko, že obchod zostane s nevyvinutými pármi. Tým, že ponúka podrobnosti o platbách pri zadávaní remízy, celá suma tenisiek je predbežná autorizovaná metódou platby používateľov, z čoho vyplýva, že prostriedky sú pozastavené. Ak je užívateľ potom úspešný v remíze, celá suma sa odovzdá predávajúcemu a tovar sa odosiela, ak však nezíska celú sumu, vráti sa spôsob platby. Aj keď táto metóda odradí mnohých ľudí, vždy stojí za to vstúpiť do vopred autorizovaných tombolov, ak vážne prenasledujete pár.

Obrázok cez repgod888
Instagram Raffles

Zatiaľ čo veľa tomboly sa vedie online alebo v obchode, existuje malé množstvo tomboly, ktoré sa konajú v sociálnych médiách, mnohé zvyčajne Instagram. Existuje niekoľko spôsobov, ako sa to môže stať, ale mnohí pozoruhodní predajcovia požiadajú používateľov, aby sa vyjadrili k aPríspevok s ich veľkosťou, v niektorých prípadoch požiadajte „kľúčové slovo“, aby zabránilo vstupu robotov. Medzi ďalšie metódy patrí zdieľanie príspevku na príbehy alebo zverejnenie obrázka vo vašom informačnom kanáli. Aj keď sa to stáva menej bežným, je to preferovaná metóda pre potomstvo (jeden z najvýznamnejších maloobchodníkov s teniskami vo Veľkej Británii) a pre svoju spotrebiteľskú základňu funguje neuveriteľne dobre. Ak uvažujete o zadaní tomboly Instagramu, určite vám odporúčame, aby ste sa dostali, nie je čo stratiť pokusom!

Ak hľadáte oveľa viac informácií o odvetví tenisiek, nezabudnite sa pozrieť na niektoré z našich súvisiacich článkov nižšie.

Kicktionary: 50 termínov, ktoré by mal vedieť každá teniska
10 topánok, ktoré by mali byť v každej kolekcii tenisiek
Je Stockx legitímny? Najvyššia recenzia Stockx
Čo znamená Deadstock?
Mnoho populárnych tenisiek v každej krajine

Leave a Reply

Your email address will not be published.